به گزارش پایگاه خبری آستان مقدس حضرت معصومه سلام‌الله علیها، به مناسبت میلاد امیرالمؤمنین علیه السلام محفل شعر خوانی ویژه اردو زبانان به همت اداره امور بین الملل آستان مقدس فاطمی در شبستان حضرت زهرا حرم مطهر حضرت معصومه سلام الله علیها برگزار شد.

در این برنامه حجت الاسلام سید اهتشام عباس، حجت الاسلام سید شفیع حیدر رضوی، حجت الاسلام عباس ثاقب، حجت الاسلام احمد شهریار و حجت الاسلام حیدر عباس به شعر خوانی و مدح مولا علی علیه السلام پرداختند و گزیده ای از این برنامه در شب میلاد امیرالمؤمنین علیه السلام در صفحات اردو زبان حرم مطهر در شبکه های اجتماعی بین المللی منتشر می‌شود.

همچنین محفل شعرخوانی ویژه عرب زبان ها نیز در قالب برنامه تولید با همکاری استان قدس رضوی و آستان مقدس قم و دیگر عتبات جهان اسلام برگزار شده است که در ایام میلاد مولا علی علیه السلام در شبکه های اجتماعی آستان مقدس قم منتشر می‌شود.

گفتنی است برای ایام میلاد حضرت علی علیه السلام مشارکت در ختم صلوات ویژه صفحه عربی و همچنین کلیپ هایی به زبان عربی، اردو و تایی نیز در نظر گرفته شده که در شبکه های اجتماعی امور بین الملل منتشر خواهد شد‌.