آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها در نظر دارد یک ملک با کاربری تجاری را با مشخصات و امکانات ذیل، از طریق برگزاری مزایده به اشخاص حقیقی و حقوقی واجد شرایط به اجاره واگذار نماید.

ب) شرايط مزایده

  1. متقاضیان بایستی قیمت پایه (کارشناسی شده) اجاره یکماهه را بعنوان سپرده به شماره حساب ۴۹۳۰۹۵۴۱۷۲ نزد بانک ملت بنام آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه (عليهاالسلام) واريز نمايند. [قیمت پایه در جدول فوق ارائه شده است].

تبصره ۱: چنانچه برنده مزایده پس از اعلام رسمی نتایج (بند ۳)، ظرف مدت ۵ روز نسبت به  طي مراحل انعقاد قرارداد اجاره اقدام ننماید، سپرده او توسط آستان مقدس به نفع موقوفه برداشت مي‌گردد و قابل استرداد  نخواهد بود و تا منتخب سوم، در صورت انصراف منتخبین قبلی ادامه می‌یابد.

تبصره ۲: سپرده سایر شرکت کنندگان در مزایده (به‌جز نفرات اول تا سوم) پس از گذشت ۵ روز کاری از اعلام نتایج با تکمیل درخواست کتبی مسترد خواهد شد و سپرده نفرات دوم و سوم حداکثر ۲۰ روز کاری پس از اعلام نتایج استرداد خواهد یافت.

۲) متقاضیان می‌توانند فرم تکمیل شده «پیشنهاد قیمت مزایده» را همراه اصل فیش واریزی در پاکت درب بسته، پس از درج موضوع مزایده و نام و نشانی خود برروی آن، حداكثر تا ساعت ۱۴:۰۰ روز  چهار شنبه مورخ ۱۴۰۰/۵/۱۳ به مدیریت املاک و موقوفات آستان مقدس واقع در قم/بعد از گلزار شهداء/ خیابان شهیدان هاشمی شاهرودی/ بعد از خيابان شهيد مهدی سقايتی/ مجتمع آستان مقدس تحویل نمایند.

۳) نتیجه مزایده در روز دوشنبه  مورخ ۱۴۰۰/۵/۱۸ از طریق نصب در تابلو اعلانات مجتمع آستان مقدس اعلام می‌گردد و به منزله ابلاغ به پیشنهاد دهندگان می‌باشد.

۴) مستأجر در استفاده از مورد اجاره بایستی شخصاً مبادرت نموده و حق واگذاری مورد اجاره را به شخص ثالث كلاً و يا جزئاً تحت هيچ عنوان ولو به مشاركت، مباشرت،  وكالت و يا نمايندگی و… نخواهد داشت.

۵) مستأجر بایستی برابر ضوابط و قوانین مصوب ارگان‌ها و نهادهای مربوطه و شروط قرارداد فی مابین با آستان مقدس اقدام نماید.

تبصره: پیش نویس قرارداد اجاره و همچنین سایر ضوابط و شروط قرارداد قبل از شرکت در مزایده مطالعه گردد، بدیهی است هرگونه سوال به صورت حضوری و تلفنی از طرف مدیریت املاک آستان مقدس پاسخگویی خواهد شد.

۶) مستأجر بایستی در هنگام انعقاد قرارداد به همراه یک نفر ضامن مراجعه نماید و يك فقره چک ضمانتی كه ظَهر آن توسط ضامن قرارداد امضا گرديده است بابت اجور معوقه و تخلیه، تحویل نمايد.

۷) اجاره بهاي ماه اول نقد و مابقی بصورت چک به تاریخ اول هر ماه، در زمان انعقاد قرارداد اخذ می شود.

تبصره : معادل ریالی دو ماه اجاره به عنوان ودیعه در زمان انعقاد قرارداد اخذ می‌شود.

۸) متقاضیان بایستی نوع بهره برداری (پیشه) مورد نظر را در فرم پیشنهاد قیمت، به‌صورت دقیق درج نمایند.

۹) آستان مقدس در رد یا قبول یک یا کلیه پيشنهادات مختار است و شرکت در مزایده، هیچ حقی برای پیشنهاد دهندگان ایجاد نمی‌نماید.

۱۰) هزينه برگزاری مزايده، اعم از اطلاعیه، کارشناسی و … (به مبلغ ۵.۰۰۰.۰۰۰ ریال) بر عهده برنده مزایده خواهد بود.

۱۱) مدت قرارداد اجاره حداکثر ۲ سال می‌باشد.

☎️ برای كسب اطلاعات بيشتر می‌توانيد با شماره تلفن‌
۳۷۱۱۹۱۷۹ با پیش شماره ۰۲۵ تماس حاصل فرمایید.
برای دانلود اسناد مزایده و نمونه قرارداد بر روی لینک‌ دانلود در پایین همین صفحه کلیک نمایید.