به گزارش پایگاه خبری آستان مقدس حضرت معصومه سلام‌الله علیها، از سوی اداره خانواده حرم مطهر بانوی کرامت چهارشنبه ۱۳ مردادماه ۱۴۰۰ همزمان با روز عید مباهله آخرین فرصت شرکت در مسابقه بزرگ حدیث ولایت اعلام شده است.

این مسابقه در سه بخش کودک، نوجوان و عمومی طراحی شده است که در بخش کودک با معرفی کتاب «خبر بزرگ» شامل داستان هایی کوتاه در رابطه با واقعه غدیر، ۷ سؤال از این کتاب مطرح شده و علاقه مندان می توانند با دانلود و مطالعه این کتاب دیجیتال به سؤالات پاسخ دهند.

همچنین در بخش نوجوان با طراحی ۷ عکس نوشت با عنوان «امامت را بشناس» مطلبی با زبان نوجوانانه پیرامون نحوه شناخت امام و چگونگی پیروی از امام ارائه شده که از هر عکس نوشت یک سؤال سه گزینه ای طراحی شده است.

در بخش عمومی نیز با طراحی ۷ عکس نوشت با عنوان «لبیک یا رسول الله» بخش های کوتاهی از بیانات پیامبر(ص) در روز غدیر به همراه ترجمه آن ارائه شده است که از هر عکس نوشت یک سؤال سه گزینه ای طراحی شده است و شرکت کنندگان در صورت پاسخ صحیح به همه سؤالات در قرعه کشی جوایز شرکت داده می‌شوند.

هدایای این مسابقه ۱۴ پلاک طلای یاعلی و ۱۱۰ بسته معنوی شامل نگین انگشتری حرم مطهر حضرت معصومه سلام الله علیها است که به افرادی که پاسخ صحیح به سؤالات مسابقه داده باشند به قید قرعه اهدا خواهد شد.

گفتنی است تا کنون بیش از ۲۲ هزار نفر در سه بخش این مسابقه شرکت کرده‌اند و علاقه‌مندان به شرکت در این مسابقه بزرگ می توانند به شبکه ملی خانواده فاطمی به نشانی اینترنتی www.fatemi.amfm.ir   مراجعه کنند.