به گزارش پایگاه خبری آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها، حضرت آیت الله صافی گلپایگانی در دیدار اعضای ستاد موکب آستان مقدس که در بیت معظم له برگزار شد، اظهار داشتند: فعالیت این آستان شریف در برپایی موکب در مسیر زائران حسینی افتخاری بزرگ و فوق العاده است.
ایشان با بیان این که بسیاری از کارها آسمانی است و به انسان ها در روی زمین الهام می شود، افزودند: من خوشحالم از این اقدام آستان مقدس که برای اسلام و دین حرکتی بسیار بزرگ در مسیر ترویج تعالیم دینی و شعائر الهی است.
این مرجع تقلید خاطرنشان کرد: یقین بدانید حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها به شما توجه داشتن و خودشان قلوب شما را برای انجام این کار همراه ساختند که مسلماً کاری بزرگ رقم خواهد خورد و آیندگان نیز از برکات آن بهره مند خواهند شد.
ایشان با تأکید بر این که مردم قم باید نسبت به برپایی این موکب از سوی آستان مقدس حضرت معصومه سلام الله علیها افتخار کنند، گفتند: این کار، اقدامی ارزشمند و افتخاری برای شماست که امام زمان(عج) را خوشحال می کنید.
حضرت آیت الله صافی گلپایگانی تعظیم شعائر الهی را وظیفه ای بر دوش همگان دانستند و اظهار کردند: نسبت به این توفیق بزرگی که نصیب شما شده، سخن ها خواهند گفت و درباره آن خواهند نوشت.