مسئول فرهنگی خواهران آستان حضرت معصومه سلام الله علیها از ارسال کلاه و شال گردن و دستکش های بافتنی برای رزمندگان مدافع حرم خبرداد.

مریم شهبازی در گفت و گو با پایگاه خبری آستان حضرت معصومه سلام الله علیها، با اشاره به اینکه متأسفانه دشمن برای درهم شکستن جبهه مقاوت اسلامی در سوریه و عراق به دنبال شبهه سازی فراوانی در مورد رزمندگان و شهدای مدافع حرم است، گفت: دشمن می خواهد این کار ارزشی را یک کار ضرفا مادی جلوه دهد در حالی که عقل نشان می دهد که حتی با دیدگاه مادی هیچ پولی ارزشمندتر از جان انسان نیست.

مسئول فرهنگی خواهران آستان حضرت معصومه(س) افزود: همچنین یکی دیگر از شبهه های دشمن برای از بین بردن قدرت جبهه مقاومت اسلامی این است که جنگ در کشورهای اسلای علیه داعش را یک امر داخلی جلوه داده و به بهانه اینکه مردم ایران یا فلان کشور اسلامی به مردم سوریه و عراق و یمن چه کار دارد، می خواهد از عقیدتی جلوه دادن این نبرد حق علیه باطل جلوگیری کرده و با محدود کردن جنگ به مرزهای جغرافیایی، موجب توقف جبهه مقاومت شود؛ در حالی که مردم کشورهای اسلامی به خصوص ملت ایران مانند همیشه با بیداری کامل در جبهه مقاومت حضور داشته و از رزمندگان و شهدای مدافع حرم حمایت می کنند.

وی تصریح کرد: در راستای حمایت از رزمندگان مدافع حرم، واحد فرهنگی خواهران آستان حضرت معصومه سلام الله علیها با جمعی از بانوان قمی از یکماه گذشته اقدام به جمع آوری کلاه، شال گردن و دستکش کرده که این اقلام برای رزمندگان مدافع حرم ارسال خواهد شد.

وی افزود: زمان جمع آوری اقلام به پایان رسیده و بانوان قمی می توانند سیار کمک های خود را از طریق سپاه استان قم برای رزمندگان مدافع حرم ارسال کنند.

شهبازی یادآور شد: هدف از این اقدام جمع آوری کمک های ناچیز و اعلام حمایت مادی و معنوی از رزمندگان مدافع حرم و خانواده های این بزرگواران است و رزمندگان مدافع حرم باید بدانند که همیشه حمایت ملت ایران را پشت سر داشته و می توانند به این حمایت دلگرم باشند.

انتهای پیام۱۱۲/