به گزارش پایگاه خبری آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه سلام‌الله علیها، حجت‌الاسلام والمسلمین صفر فلاحی پیش از ظهر امروز در دیدار خادمان موکب آستان مقدس کریمه اهل‌بیت(س) با آیت‌الله سعیدی که در سالن محراب انجام شد، با بیان اینکه این موکب طی سه سال اخیر فعالیت‌های مختلفی را در مسیر پیاده‌روی اربعین حسینی دنبال کرده است، اظهار کرد: فعالیت‌های این موکب بسیار مهم و تاثیرگذار بوده و خدمات فراوانی با استفاده از ظرفیت خادمان ارائه شده است.

وی اضافه کرد: آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه سلام‌الله علیها در قالب موکب خدمات خود را در خارج از مرزهای ایران اسلامی توسعه داد و مراجع تقلید نسبت به برپایی این موکب حمایت‌های معنوی مطلوبی داشته‌اند.

معاون فرهنگی حرم مطهر کریمه اهل‌بیت(س) خاطرنشان کرد: برگزاری مراسمات مذهبی، پاسخ‌گویی به شبهات، ارتباط‌گیری با اعتاب مقدس و علمای عراق، فراهم‌سازی بستر مورد نیاز برای فعالیت رسانه‌ها، اعزام سفیران کریمه به مواکب دیگر و اجرای ویژه برنامه‌های مختلف برای کودکان از جمله فعالیت‌های فرهنگی موکب حرم مطهر بوده است.

وی با بیان اینکه موکب آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه سلام‌الله علیها در میان مواکب جایگاه ویژه‌ای را به خود اختصاص داده است، مطرح کرد: این موکب علاوه بر ارائه خدمات رفاهی در اجرای برنامه‌های فرهنگی نیز اهتمام ویژه داشته است.(p2)