به گزارش پایگاه خبری آستان مقدس حضرت معصومه سلام‌الله علیها، مرکز قرآن و حدیث کریمه اهل‌بیت علیه‌السلام درترم پاییز از علاقه‌مندان خواهر و برادر در رشته‌های حفظ قرآن و نهج‌البلاغه، قرائت، روخوانی و روان‌خوانی، تجوید، صوت و لحن، معارف قرآن و حدیث، تفسیر، تدبر در قرآن، ترجمه و مفاهیم قرآن، حدیث و دعا، مهدویت، احکام، آیین همسرداری، تربیت فرزند، سبک زندگی اسلام، تغذیه و سلامت در قرآن و حدیث و مداحی ثبت‌نام می‌کند.

برادران فراگیر و قرآن آموز مرکز قرآن و حدیث از ۲ تا ۴ مهر و عموم برادران از ۵ تا ۸ مهرماه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ می‌توانند برای ثبت‌نام به واحد براداران مرکز قرآن و حدیث واقع در شبستان نجمه خاتون سلام‌الله علیها مراجعه کنند.

فراگیران خواهر مرکز قرآن و حدیث نیز می‌توانند از ۷ تا ۹ مهرماه برای ثبت‌نام به واحد خواهران مرکز قرآن و حدیث مراجعه کرده و در رشته های مختلف ثبت نام نمایند.

همچنین ثبت‌نام علاقه‌مندان خواهر به‌صورت عمومی از ۱۰ تا ۱۲ مهر از ساعت ۸: ۳۰ الی ۱۴ در شبستان حضرت نجمه خاتون سلام‌الله علیها_ مرکز قرآن و حدیث انجام خواهد شد.

کلاس‌های معارفی و قرآنی مرکز قرآن و حدیث کریمه اهل‌بیت علیه‌السلام درترم جاری با حضور بیش از ۷۰ استاد حوزوی و دانشگاهی در شبستان نجمه خاتون سلام‌الله علیها برگزار خواهد.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره‌های (برادران) ۳۷۱۷۵۵۲۰ و ۳۷۱۷۵۵۲۷ و خواهران با شماره ۳۷۱۷۵۵۰۵ تماس حاصل نمایند.(t2)