به گزارش پایگاه خبری آستان حضرت معصومه سلام‌الله علیها، حجت‌الاسلام بیگدلی ظهر امروز در دیدار سفیران کریمه با آیت‌الله سیدمحمد سعیدی تولیت آستان مقدس و نماینده ولی‌فقیه در استان قم که در سالن محراب حرم مطهر بانوی کرامت انجام شد، با اشاره به ویژگی‌های شخص کریم اضافه کرد: یکی از ویژگی‌های بارز فرد کریم این است که بدون اینکه از ایشان درخواست کنیم حاجت ما را می‌دهد و این موضوع را در سفرهای سفیران کریمه به‌خوبی مشاهده کردیم.
سخنران آستان مقدس کریمه اهل‌بیت(س) گفت: کریم به بذل و بخشش خود خوشحال می‌شود و اگر به دنبال شناخت کریم هستیم باید بذل و بخشش افراد را مورد توجه قرار دهیم.
وی ادامه داد: حرم مطهر بانوی کرامت و خدمت‌گزاران این آستان مقدس از جمله آیت‌الله سیدمحمد سعیدی و دیگر خادمان این موضوع را بار‌ها تجربه کرده‌اند که هنوز از حضرت نخواسته‌ایم، ایشان بذل و بخشش خود را شامل ما کرده‌اند.
بیگدلی ضمن تقدیر از اهتمام مسئولان آستان مقدس حضرت معصومه سلام‌الله علیها در اعزام سفیران کریمه عنوان کرد: امیدواریم در سال‌های آینده نیز حرکت سفیران کریمه با کیفیت و کمیت بیشتری دنبال شود.
وی با اشاره به اینکه مکتب ائمه اطهار(ع) مکتب قمی بودن است، اظهار کرد: ما مفتخر هستیم که در قم و اهل ولایت هستیم و به‌عنوان قمی از ما یاد می‌شود.