به گزارش پایگاه خبری آستان حضرت معصومه سلام‌الله علیها، آیت‌الله سید محمد سعیدی تولیت آستان مقدس و نماینده ولی‌فقیه در استان قم با صدور پیامی فرا رسیدن اعیاد شعبانیه را تبریک گفت که متن این پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

شعبان المعظم، ماه مناجات و دعا و استغفار است، ماه منسوب به رسول الله که طلیعه‌ی آن مسرور از میلاد پر سرور حضرت امام حسین(ع)، قمربنی هاشم(ع) و امام زین العابدین (ع) است.

در این اعیاد پر برکت، در روز میلاد حضرت اباعبدالله بیش از همیشه قدردان فرمانده معظم کل قوا و رشادت‌های پاسداران هستیم و علو درجات را برای امام راحل و شهیدان بزرگوارِ همنشین با سیدالشهدا، خواستاریم؛ از جمله سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی که جای خالیشان در این روز پاسدار بیش از هر زمان دیگر احساس میگردد!

و در روز میلاد باب الحوائج حضرت ابوالفضل العباس (ع) بیش از همیشه قدردان زحمات بی دریغ کادر درمانی کشور و نیز نیروهای مؤمن جهادی که برای سلامت پیر و جوان کشور عزتمندمان جان بازی می کنند، هستیم و روز جانباز را به این عزیزان و البته جانبازان عزیز که این روزهای خانه نشینی ذره‌ای از سختی‌های بیشمار زندگیشان را لمس کرده‌ایم! تبریک می‌گوییم.

همچنین در روز میلاد حضرت زین العابدین علیه السلام که در این ایام ابتلای جهان به آزمایش الهی (با خوف جوع و نقص اموال و انفس و ثمرات!) بیش از همیشه جرعه نوش صحیفه شان شده ایم، با توسل به این امام همام مقام صبر را از خداوند متعال مسئلت داریم که خداوند به صابرین بشارت داده است!

در پایان ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات و دعای تعجیل فرج حضرت حجت بن الحسن (عج)، از جوار مضجع شریف حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها، سلامت و پیروزی را برای ملت صبار و شکور ایران سرافراز از پیشگاه حضرت حق خواستاریم

نماینده ولی فقیه و تولیت آستان قم

سید محمد سعیدی