به گزارش پایگاه خبری آستان مقدس حضرت معصومه سلام الله علیها، امور فرهنگی خواهران آستان مقدس حضرت معصومه سلام‌الله علیها در راستای ترویج معارف قرآنی در ماه مبارک رمضان همچون سال‌های گذشته تفسیر قرآن کریم ویژه خواهران را دستور کار خود قرار داده است با این تفاوت که امسال این برنامه به صورت مجازی دنبال و روزانه نکات تفسیری هر جزء از قرآن کریم در کانال آستان مهر به نشانی astanehmehr@ برای خواهران بارگذاری می شود.

فایل‌های تفسیر روزانه قرآن کریم برگرفته از نکات تفسیری بیان شده توسط حجت‌الاسلام والمسلمین محمد حاج ابوالقاسم دولابی است.

خادمان آستان مقدس با استفاده از این فایل‌های صوتی به صورت روزانه مهم‌ترین پیام‌ها و نکات تفسیری قرآن کریم را در اختیار بانوان قرار می‌دهند.

بانوان با استفاده از این صوت‌ها ضمن بهره‌گیری از نکات تفسیری می‌توانند مهم‌ترین پیام‌های آیات قرآن کریم را دریافت کنند.

در نخستین فایل صوتی از فایل‌های تفسیر قرآن کریم علت روزه‌داری ۳۰ روزه در ماه مبارک رمضان با نگاه به آموزه‌های آیات قرآن کریم توسط حجت‌الاسلام والمسلمین حاج ابوالقاسم برای بانوان تبیین شده است.

لازم به ذکر است، در ماه مبارک رمضان ویژه برنامه‌های متنوعی به صورت مجازی از سوی امور فرهنگی خواهران آستان مقدس حضرت معصومه سلام‌الله علیها برای بانوان، کودکان و نوجوانان در نظر گرفته شده است که این برنامه‌ها با استفاده از صفحات امور فرهنگی خواهران در شبکه‌های مجازی برای بانوان ارائه خواهد شد.