به گزارش پایگاه خبری آستان حضرت معصومه سلام‌الله علیها، علی آرامی طی گفت‌وگویی با اشاره به اینکه تهیه نماهنگ «بوی عشق» به تهیه‌کنندگی معاونت فرهنگی آستان مقدس کریمه اهل‌بیت(س) در دستور کار واحد رسانه حرم مطهر قرار گرفته است، اظهار کرد: مجید تال از شاعران آیینی استان قم ویژه این نماهنگ یک شعر با موضوع حضرت معصومه سلام‌الله علیها و برکات حضور ایشان در قم سروده است.

وی از مشارکت فیلم‌برداران و تیم فنی حرفه‌ای برای تهیه نماهنگ بوی عشق یاد و اضافه کرد: پیگیری‌های مختلفی انجام شده است تا بتوانیم از توان یکی از شعرخوانان مطرح کشور در این نماهنگ استفاده کنیم.

مسئول واحد رسانه حرم مطهر بانوی کرامت با اشاره به مشارکت بیش از ۱۰۰ خادم برای تهیه این نماهنگ خاطرنشان کرد: در راستای تهیه تصاویر مورد نیاز در این نماهنگ از مشارکت ۲۵ نفر از بانوان و ۷۰ نفر از آقایان خادم استفاده شده است و همچنین برخی از خادمان آستان مقدس در این عرصه، درحال تکاپو و تلاش هستند.

وی خاطرنشان کرد: این نماهنگ بعد از اتمام مراحل تهیه در شبکه‌های رسانه ملی، شبکه‌های اجتماعی و صفحات آستان مقدس در فضای مجازی و همچنین بسترهای مختلف رسانه‌ای منعکس خواهد شد و در اختیار عموم قرار قرار خواهد گرفت.