به گزارش پایگاه خبری آستان مقدس حضرت معصومه سلام‌الله علیها، نشست هم اندیشی رؤسای بسیج رسانه و بسیج هنرمندان استان قم با مدیر کل روابط عمومی و تبلیغات حرم مطهر بانوی کرامت و رؤسای ادارات اطلاع رسانی و رسانه آستان مقدس در حرم مطهر حضرت معصومه سلام‌الله علیها برگزار شد.

حجت‌الاسلام محسن آمره‌ای مدیرکل روابط عمومی و تبلیغات حرم مطهر در این نشست با تبریک دهه کرامت به تشریح دستاوردهای بخش.های مختلف روابط عمومی و شرح وظایف و خدمات ادارات روابط عمومی پرداخت و با تأکید بر لزوم تعامل و همفکری در حوزه رسانه از راه اندازی کارگروه رسانه‌ای حرم مطهر با مشارکت اصحاب رسانه در استان قم حمایت کرد.

در ادامه تاجیک، رئیس بسیج رسانه استان قم با ارائه گزارشی از برگزاری جشنواره رسانه‎ای ابوذر در دهه کرامت، گفت: با وجود سه کانون فعال در بسیج رسانه می‌توان قدم اول را در راستای آموزش و تربیت نوجوانان فعال در حوزه‌های تخصصی برداشت.

همچنین یزدی نژاد رئیس بسیج هنرمندان استان قم نیز اظهار کرد: بسیج هنرمندان بیش از ۳۲۰۰ عضو فعال و ۹ انجمن دارد که با محوریت مساجد و پایگاه‌های مقاومت کار آموزش و تربیت نیروهای متخصص را انجام می‌دهد.

در این نشست رؤسای ادارات اطلاع رسانی و رسانه حرم مطهر کریمه اهل بیت(س) نیز به تشریح برنامه‌ها و خدمات ادارات تابعه خود پرداختند.