به گزارش پایگاه خبری آستان مقدس حضرت معصومه سلام‌الله علیها، برنامه هفتگی حرم مطهر کریمه اهل‌بیت(س) از ۱۹ تا ۲۶ مهرماه ۱۳۹۹ ویژه برنامه‌های رسانه‌ای حرم مطهر اعلام شد.

بر اساس این گزارش در هفته پیش رو سخنرانی‌های قبل از نماز ظهر و قبل از نماز مغرب در حرم مطهر کریمه اهل بیت(س) برگزار نخواهد شد و سخنرانی شب نیز بدون حضور زائران و به صورت رسانه‌ای از دو شبکه تلویزیونی قرآن و قم منعکس خواهد شد.

هر شب بعد از نماز مغرب و عشاء از شنبه تا دوشنبه زیارت عاشورا به ترتیب توسط مداحان سید محسن بنی فاطمی، عباس حیدرزاده و جواد احمدی، سه‌شنبه دعای توسل با قرائت سیدعلی حسینی نژاد، چهارشنبه زیارت عاشورا توسط حسینی‌نژاد، پنجشنبه دعای کمیل با قرائت حسن شالبافان و جمعه و شنبه مراسم عزاداری با مداحی حسن شالبافان به صورت رسانه‌ای دنبال خواهد شد.

مراسم سخنرانی شب‌ها نیز به صورت رسانه‌ای از شبکه‌های قرآن و معارف سیما و شبکه استانی قم پخش خواهد شد از شنبه تا دوشنبه توسط حجت‌الاسلام والمسلمین ناصر رفیعی، سه‌شنبه و چهارشنبه توسط حجت‌الاسلام والمسلمین فرحزاد و پنجشنبه، جمعه و شنبه توسط حجت‌الاسلام والمسلمین میرباقری دنبال خواهد شد.