به گزارش پایگاه خبری آستان مقدس حضرت معصومه سلام‌الله علیها علی‌اصغر رنجبر از سفیران کریمه اهل‌بیت(س) در استان مازندران در مراسم اهدای جهیزیه به ۳۰ نوعروس با اشاره به اینکه هر جهیزیه با ۱۵ قلم کالای اساسی از سوی مرکز نیکوکاری کریمه اهل‌بیت(س) در اختیار نوعروسان نیازمند قرار می‌گیرد اظهار کرد: اقلام ضروری مانند جاروبرقی، لباسشویی، فرش، سماور، انواع ظرف و لوازم برقی به ارزش ۱۵ میلیون تومان که درمجموع به ارزش ۴۵۰ میلیون تومان می‌شود برای شروع زندگی جوانان درنظر گرفته شده و به این افراد اهداء می‌شود.

وی افزود: این کالاها با حمایت و همکاری خیرین استان مهیا می‌شود که جا دارد از زحمات همه افراد در این کار خداپسندانه مراتب سپاس را داشته باشم.

این فعال فرهنگی در استان مازندران با اظهار امیدواری از حضورپررنگ جوانان ارادتمند به خانم فاطمه معصومه سلام‌الله علیها در عرصه‌های فرهنگی، اجتماعی و خدماتی تصریح کرد: فرهنگ برگرفته از سیره معصومین ضامن امنیت خانواده ها و نسل آینده است به همین علت تمام سعی ما نیز ترویج سبک زندگی و علوم فاطمه معصومه(س) بخصوص برای دختران جوان است.

وی در پایان تاکید کرد: هدف سفیران کریمه اهل‌بیت ترویج ازدواج آسان است که در این راستا مرکزی با عنوان کریمه‌شناسی برای مشاوره و آموزش مهارت‌های زندگی، با محوریت ایجاد جامعه‌ای سالم‌تر و بهتر راه‌اندازی شده است.