به گزارش پایگاه خبری آستان مقدس حضرت معصومه سلام‌الله علیها، آیت‌الله سید محمد سعیدی تولیت آستان مقدس کریمه اهل‌بیت(س) و نماینده ولی‌فقیه در استان قم با حضور در مسجد صاحب‌الزمان(عج) مشکلات و دغدغه‌های مردم منطقه زندآباد قم را بررسی کرد.

امام جماعت، فرمانده پایگاه مقاومت بسیج و یکی از اهالی این محله در این دیدار به ایراد سخن پرداخته و مشکلات خود را مطرح کردند.

آیت‌الله سید محمد سعیدی طی سخنانی، گفت‌وگوی مردم با مسئولان را از ویژگی‌های حکومت سالم دانست و اظهار کرد: مسئولان باید برای اجرای برنامه‌ها اولویت‌بندی کنند تا اقدامات حائز اهمیت را زودتر به نتیجه برسانند.

در این نشست سید محمدتقی شاهچراغی استاندار، سردار محمدرضا موحد فرمانده سپاه استان، ترکمن شهردار منطقه دو، مهدی پهلوانی مدیرکل بهزیستی، حجت‌الاسلام شعبان‌زاده رئیس سازمان تبلیغات اسلامی و جمعی دیگر از مسئولان استانی حضور داشتند.

گفتنی است، در ابتدای این نشست دغدغه های مردم این محله در موضوعاتی چون بافت فرسوده، تبدیل مرکز درمانی الزهرا(س) به بیمارستان، تعریض معابر و خیابان ها، سکونتگا‌ه‌های غیررسمی و احداث مجتمع‌های فرهنگی، آموزشی، تفریحی و ورزشی از سوی اهالی منطقه زند آباد بیان شد.