به گزارش پایگاه خبری آستان مقدس حضرت معصومه سلام الله علیها، نمایندگان قرآنی مرکز قرآن و حدیث آستان مقدس حضرت معصومه سلام الله علیها در اولین دوره مسابقات قرآنی اعتاب مقدسه رتبه های برتر را کسب کردند.

در این دوره از مسابقات آقای رضا نژاد تبریزی رتبه سوم مسابقات اعتاب را در رشته حفظ کل کسب کرد.

همچنین حمیدرضا مقدسی در رشته قرائت تحقیق نیز رتبه سوم این دوره از مسابقات را به دست اورد.

از دیگر افتخارات نمایندگان مرکز قرآن و حدیث در اولین دوره مسابقات اعتاب مقدس کسب رتبه نخست از سوی احمد دباغ از استادان مرکز قرآن و حدیث در رشته حفظ کل بود و محمد علی فروغی از دیگر اساتید مرکز در این دوره از مسابقات در رشته قرائت تحقیق رتبه نخست را کسب کرد.

اضافه براین سیدمحمدصادق حسینی در مسابقات کشوری قرآن و عترت دانش آموزان در شهر تبریز رتبه نخست این مسابقات را کسب کرد.

همچنین مهدی اکبری زرین( رتبه اول رشته ترتیل)،محمد مهدی اسدی( رتبه سوم در رشته اذان)، متین قربانی( رتبه چهارم در رشته قرائت تحقیق) و محمد سعید علم خواه (رتبه پنجم در رشته قرائت تحقیق) از دیگر نمایندگان مرکز قرآن و حدیث در مسابقات کشوری دانش آموزان بودند که در رشته‌های ترتیل، اذان و قرائت تحقیق رتبه های برتر را کسب کردند.

لازم به ذکر است، نوجوانان علاقه‌مند برای ثبت نام در دوره های معارفی و قرآنی مرکز قرآن و حدیث می‌توانند به سایت مرکز قرآن و حدیث به آدرس Qhkarimeh ir مراجعه کرده و در دوره های معارفی و قرآنی مرکز به صورت حضوری، نیمه حضوری، مجازی و تلفنی ثبت نام کنند.