به گزارش پایگاه خبری آستان مقدس حضرت معصومه سلام الله علیها، سرلشکر سید یحیی رحیم صفوی مشاورعالی مقام معظم رهبری در امور نیروهای مسلح به مناسبت هفته دفاع مقدس پیش از ظهر امروز با آیت الله سیدمحمد سعیدی تولیت آستان مقدس و امام جمعه قم در سالن محراب حرم مطهر بانوی کرامت دیدار کرد.

آیت الله سعیدی در این دیدار با بیان اینکه هر وقت تبیین و تبیّن انجام نشود جا برای تحریف باز می‌شود، افزود: پیامبر صلوات الله علیه و آله نیز با وجود این که علم غیب داشتند اما در امور مدیریتی و امنیتی تبیّن و تحقیق می‌کردند تا استفاده از این روش عقلایی را به ما بیاموزند.

وی با بیان اینکه انتصاب‌ها و گزینش‌ها باید بر اساس سابقه، تخصص و تعهد افراد باشد، افزود: به جز انبیا و ائمه علیهم صلوات الله که انتخابشان به سن و سابقه نیست، نسبت به انتصاب مدیران باید ضوابط و قوانین عقلایی را به کار ببریم تا جامعه دچار مشکل نشود.

تولیت حرم مطهر بانوی کرامت افزود: توجه به خدا و توسل به اهل بیت علیهم السلام برای انسان در همه امور راه گشا است و از آنجایی که حضرت معصومه سلام الله علیها اجر و قرب ویژه ای در میان اهل بیت علیهم السلام دارند و به تعبیر آیت الله بهجت حرم ایشان اندرونی خانه امام رضا علیه السلام است باید از این ظرفیت برای دعا و طلب خیر نهایت استفاده را ببریم.