به گزارش پایگاه خبری آستان مقدس حضرت معصومه سلام الله علیها، آیت الله سیدمحمد سعیدی در دیدار جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی که ظهر امروز در سالن محراب حرم مطهر بانوی کرامت انجام شد با تسلیت شهادت حضرت زهرا سلام الله علیها زندگی ایشان را درس آموز دانست و اظهار کرد: خطبه فدکیه حضرت زهرا سلام الله علیها درس های زیادی برای ما دارد و باید روی جوانب مختلف آن متمرکز شد.

وی با بیان اینکه باید راهکارهای برون رفت از مشکلات بررسی شود، افزود: باید در حوزه هایی که پیشرفت حاصل شده است دلیل این پیشرفت ها را بررسی کنیم و آن را تقویت کنیم تا در دیگر حوزه ها هم پیشرفت حاصل شود.

تولیت حرم مطهر بانوی کرامت ادامه داد: برای مثال در عرصه هایی که زیر نظر رهبر معظم انقلاب است و از ایشان تبعیت می شود پیشرفت های خوبی حاصل شده است بنابراین باید این تبعیت را در سایر حوزه ها هم تسری دهیم.

وی با بیان اینکه امروز مردم در همه مسائل اظهار نظر می کنند و مطالبه گری دارند، افزود: اگر ما می گوییم حکومت مردمی داریم باید تحمل شنیدن صدای مردم را داشته باشیم ولی باید این مطالبات را سامان دهیم و با زبان خوب و ملایمت پاسخ داده شود .

سعیدی با بیان اینکه همه مسئولان باید از رهبر معظم انقلاب و رئیس جمهور در برخورد با مردم الگوبرداری کنند، افزود: باید به مردم بها داده شود و پخته، حساب شده و واقع بینانه حرف بزنیم و به مطالبات مردم پاسخ منطقی بدهیم.

وی با تأکید بر اینکه مسئولان باید با افراد صاحب نظر در ارتباط باشند، گفت: همیشه عمق فعالیت دشمنان به عمق حقانیت نظام برمی گردد و اینکه امروز غرب با هیزم خانه های خود را گرم می کنند ولی از مخالفتشان با ایران دست بر نمی دارند به خاطر ترس دشمن از پیشرفت ایران است.

تولیت حرم مطهر بانوی کرامت با بیان اینکه در مقابل هجمه فرهنگی باید هجمه فرهنگی صورت بگیرد افزود: شک نکنید و امیدوار باشید که اگر خدا را یاری کنید خدا هم شما را یاری خواهد کرد و اگر هر کسی به سهم خودش به وظیفه اش عمل کند خدا به تلاش های او برکت می دهد.