به گزارش پایگاه خبری آستان مقدس حضرت معصومه سلام‌الله‌علیها، آیت‌الله سید محمد سعیدی در دیدار سید احسان خاندوزی وزیر اقتصاد و دارایی که عصر امروز در سالن محراب حرم مطهر بانوی کرامت انجام شد با بیان اینکه از درون مناسبت‌های دینی درس‌ها و عبرت‌هایی به دست می آید، اظهار کرد: یکی از ویژگی‌هایی که خداوند برای نبی مکرم اسلام در سوره انفال بیان می‌کند این است که می‌فرماید ای پیامبر، خداوند تو را با دو عامل تأیید می‌کند که یکی نصرت خودش و دیگری کمک مردم است.
 وی با بیان اینکه کارهای دنیا با دو عامل خواست و اراده خداوند و همراهی مردم پیش می‌رود، افزود: درنظرداشتن خداوند بدون استفاده از همراهی مردم فایده‌ای ندارد و کار را پیش نمی‌برد؛ ولی برعکسش اگر حاکمی حتی اگر ظالم باشد بتواند مردم را با خود همراه کند کارش در دنیا پیش می‌رود.
 تولیت حرم مطهر بانوی کرامت گله‌کردن از وضعیت گذشته و مدیران قبلی را نادرست دانست و گفت: در امور اجرایی و اجتماعی باید بتوان از ظرفیت همه جناح‌ها استفاده کرد و اگر فردی واقعاً کاربلد است باید از تجربه‌اش استفاده شود و از طرف دیگر اگر کسی مؤمن باشد ولی کاری از او ساخته نباشد استفاده از او درست نخواهد بود.
 وی به کار گماردن مدیران برای به‌دست‌آوردن دل برخی افراد و جناح‌ها را نادرست دانست و افزود: اگر بنای کار دولت رضای خدا باشد و در کنار آن تلاش، همت و توسل به اهل‌بیت را داشته باشد یقیناً کارها درست می‌شود و مشکلات برطرف خواهد شد.
 آیت‌الله سعیدی تأکید کرد: باید در هر عرصه از زندگی عبد خدا بود و عبد خدا شدن به معنی رعایت حلال و حرام خداوند است و مردم باید احساس کنند که دستگاه دولت دنبال کار حرام و خلاف نیست و مطابق با شریعت حرکت می‌کند.