حجت الاسلام فرحزاد گفت: سنت زیبای، آوردن زیارت اولی ها به مشاهد مشرفه باید احیاء شود چرا که پیوند دادن مردم با اهل بیت(ع) ریشه همه کارهای خیر است.

به گزارش پایگاه خبری آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها، حجت الاسلام فرحزاد در آیین افتتاح زائر سرای حضرت نجمه سلام الله علیها گفت: ارتباط و اتصال به بانوی کرامت ، بهشت را بر انسان واجب می گرداند و مسئله زیارت یک سنت حسنه ای است که باید احیاء شود.

وی افزود: احیاء سنت های حسنه و گسترش آن ها در جامعه  باعث  خیر و برکت می شود و بالاتر از همه  برکاتی که در زیارت است، احیاء معنوی یک شخص توسط اهل بیت(ع) می باشد.

حجت الاسلام فرحزاد اظهار داشت: سنت آوردن زیارت اولی ها به مشاهد مشرفه باید احیاء شود و پیوند دادن مردم با اهل بیت(ع) ریشه همه کارهای خیر است و بذر شفاعت اهل بیت(ع) در دنیا کاشته می شود و نتیجه آن در آخرت مشاهده می شود.

استاد حوزه علیمه قم خاطر نشان کرد: به لطف خداوند و اهل بیت(ع) امروز بستری در شهر قم برای زیارت اولی ها فراهم شده است و امیدواریم این مساله در حرم های دیگر اهل بیت(ع) نیز فراهم شود چرا که مهم ترین مشکل زائران وجود محل اسکان است.