پایگاه خبری آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها

معاون سیاسی امنیتی استاندار قم:

زکات پرداختی قمی‌ها 136 درصد رشد داشته است

۲۴ مرداد ۱۳۹۷

معاون سیاسی امنیتی استاندار قم با اشاره به اینکه با وجود مشکلات اقتصادی زکات پرداختی مردم استان قم 136 درصد رشد داشته است، گفت: ترویج آموزه‌های دینی و قرآنی مهم‌ترین اقدامی است که در شرایط کنونی می‌تواند ما را از آسیب‌های مختلف اجتماعی و فرهنگی در امان نگه دارد.... بیشتر بخوانید»
مدیرکل کمیته امداد استان قم:

مراجعات مردم به کمیته امداد دو برابر شده است/ تامین جهیزیه برای 1150 نوعروس در طرح «احسان احسن»

۲۴ مرداد ۱۳۹۷

مدیرکل کمیته امداد استان قم با بیان اینکه پنج میلیارد و 400 میلیون تومان در راستای درمان نیازمندان هزینه کرده‌ایم، گفت: به علت مشکلات اقتصادی کشور مراجعات مردم به کمیته امداد دو برابر شده و آمار مراجعات به دو هزار و 800 مورد در ماه‌های اخیر رسیده است.... بیشتر بخوانید»
مدیرکل بهزیستی استان قم:

هزینه‌های جاری 45 مرکز نگهداری کودکان توسط خیرین مردمی دنبال می‌شود

۲۴ مرداد ۱۳۹۷

مدیرکل بهزیستی استان قم خاطرنشان کرد: در سازمان بهزیستی 45 مرکز نگهداری کودکان معلول و بدون سرپرست وجود دارد که هزینه‌های جاری و امکانات مورد نیاز کودکان توسط خیرین مردمی تامین می‌شود.... بیشتر بخوانید»
آیت‌الله سعیدی:

مشارکت در رفع نیاز محرومان از فرهنگ‌های اصیل انقلاب است

۲۴ مرداد ۱۳۹۷

امام‌جمعه قم گفت: مشارکت در رفع نیاز محرومان نیازمندان از فرهنگ‌های اصیل اسلام و انقلاب است اما در فرهنگ غربی مردم دارای نگاه‌های جزیره‌ای هستند.... بیشتر بخوانید»
آیت‌الله سعیدی:

برنامه های فرهنگی باید بومی سازی شده و منسجم باشد

۲۳ مرداد ۱۳۹۷

تولیت آستان مقدس حضرت معصومه علیهاالسلام گفت: برنامه‌های فرهنگی باید بومی‌سازی شود و بر اساس فرهنگ‌ها و افکار مردم اجرایی گردد؛ البته این به معنای انجام کارهای جزیره‌ای نیست، بلکه این فعالیت‌های باید به‌صورت هماهنگ و منسجم با برنامه‌های اصلی فرهنگی دنبال شود.... بیشتر بخوانید»

هنرمند قمی مجموعه کتاب های خطی خود را به آستان مقدس اهدا کرد

۲۳ مرداد ۱۳۹۷

حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید جعفر کشفی مدیر اداره موزه حرم مطهر و هنرمند برجسته کشوری آثار نفیسی از کتابخانه شخصی خود را به آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها اهدا کرد.... بیشتر بخوانید»
حسینی کاشانی:

دوره بازآموزی و مهارت افزایی تدریس قرآن فرهنگیان برگزار می شود

۲۳ مرداد ۱۳۹۷

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم به پروژه «بازآموزی و مهارت افزایی تدریس قرآن کریم» اشاره کرد و گفت: این پروژه به‌منظور تقویت و آموزش نوین دبیران دوره ابتدایی و متوسطه طراحی و با همکاری آموزش‌وپرورش و اوقاف و امور قم اجرا خواهند شد.... بیشتر بخوانید»

سومین نشست هم‌اندیشی شورای توسعه و ترویج فرهنگ قرآنی قم برگزار شد

۲۳ مرداد ۱۳۹۷

سومین نشست هم‌اندیشی شورای توسعه و ترویج فرهنگ قرآنی استان قم با حضور آیت الله سعیدی در سالن محراب حرم مطهر حضرت معصومه سلام الله علیها برگزار شد.... بیشتر بخوانید»
آیت الله سعیدی:

توسعه قرآنی بر اساس اولویت ها انجام شود

۲۳ مرداد ۱۳۹۷

امام‌جمعه قم با بیان این‌که در تدوین برنامه‌ها و اسناد بالادستی شوراها باید جغرافیای جامع افراد جامعه هدف دیده شود، گفت:  قم باید چنین افق و برنامه‌ای برای خود در حوزه قرآن تعریف کند، بر این اساس باید اولویت‌های جغرافیایی و ایدئولوژیکی در برنامه توسعه قرآنی قم تعریف و تدوین شود.... بیشتر بخوانید»
حجت‌الاسلام والمسلمین فرحزاد:

ذی‌الحجه؛ ماه ولایت اهل‌بیت است

۲۳ مرداد ۱۳۹۷

سخنران آستان مقدس حضرت معصومه سلام‌الله علیها به برخی از فضائل ماه ذی‌الحجه اشاره کرد و گفت: رهبری معظم انقلاب درجایی فرمودند که ذی‌الحجه ماه ولایت اهل‌بیت علیهم‌السلام است.... بیشتر بخوانید»