پایگاه خبری آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان قم:

استفاده ناسالم از محیط‌زیست حیات بشری را به خطر می‌اندازد

۳ تیر ۱۳۹۷

مدیرکل حفاظت محیط‌زیست استان قم گفت: محیط‌زیست یک بستری برای جامعه است که اگر از این بستر استفاده ناسالم شود می‌تواند بشریت را به خطر بیندازد.... بیشتر بخوانید»
آیت‌الله سعیدی:

محیط‌زیست امانتی الهی است

۳ تیر ۱۳۹۷

تولیت آستان مقدس کریمه اهل‌بیت (س) محیط‌زیست را امانتی الهی دانست و خاطرنشان کرد: خداوند اجازه استفاده از امانت خود را به ما داده است بنابراین باید برای حفظ آن تلاش کنیم تا نسل‌های آینده بتوانند از آن استفاده کنند. ... بیشتر بخوانید»

فصل جدید کلاس‌های قرآنی مرکز قرآن و حدیث حرم حضرت معصومه(س) آغاز شد

۲ تیر ۱۳۹۷

آیین افتتاحیه ترم تابستانی کلاس‌های قرآنی مرکز قرآن و حدیث حرم مطهر کریمه اهل‌بیت (س) همراه با تجلیل از قرآن آموزان برتر این مرکز برگزار شد.... بیشتر بخوانید»
مدیرکل بانک مهر اقتصاد استان قم

بانک به دنبال ملک‌داری و بنگاه‌داری نیست

۲ تیر ۱۳۹۷

مدیرکل بانک مهر اقتصاد استان قم با اشاره به اینکه بانک به دنبال ملک‌داری و بنگاه‌داری نیست، تصریح کرد: به دنبال بهانه‌های مختلف هستیم تا با اجرای طرح‌ها در مناسبت‌های مختلف وجه التزام مشتریان را ببخشیم، در سال گذشته وجه التزام پنج هزار و 379 فقره تسهیلات از مشتریان بخشیده شده است.... بیشتر بخوانید»
آیت الله سعیدی:

بانک ها پاسخ احکام خود را از مراجع تقلید جویا شوند

۲ تیر ۱۳۹۷

تولیت آستان مقدس کریمه اهل بیت (س) گفت: گاهی اوقات فقیه در رابطه با موضوعی نظر می‌دهد و در برخی موارد نیز فرد موضوعی را طرح کرده و به‌صورت استفتاء نظر مرجع را در می یابد، بانک‌ها نیز باید نظرات و موضوعات خود را منعقد کنند تا فقها و علما به آن پاسخ روشن و واضح دهند.... بیشتر بخوانید»
رئیس بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی کشور خبرداد

فعالیت بیش از 140 کانون بسیج دانشجویی در دانشگاه های آزاد اسلامی

۳۱ خرداد ۱۳۹۷

رئیس بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی کشور گفت: در 370 دانشگاه آزاد سراسر کشور، 143 کانون بسیج فعال وجود دارد که برنامه های خوبی را با حضور اساتید و دانشجویان بسیجی دنبال می کند.... بیشتر بخوانید»
آیت‌الله سعیدی:

شهید چمران الگوی اساتید و دانشجویان است

۳۱ خرداد ۱۳۹۷

تولیت آستان مقدس کریمه اهل‌بیت (س) گفت: شهید چمران الگویی برای دانشجویان و اساتید دانشگاه است، چراکه زندگی ایشان سرشار از رنگ الهی بود.... بیشتر بخوانید»

ثبت‌نام کلاس‌های قرآنی و معارفی خادمان در حرم مطهر

۳۱ خرداد ۱۳۹۷

مدیر معارف قرآن و عترت حرم کریمه اهل‌بیت علیه‌السلام از ثبت‌نام کلاس‌های قرآنی و معارفی ویژه خادمان و کارکنان در حرم مطهر خبر داد.... بیشتر بخوانید»

ویژه برنامه حرم مطهر در سالروز تخریب حرم ائمه بقیع(ع)

۳۱ خرداد ۱۳۹۷

به مناسبت سالروز تخریب حرم ائمه مدفون در بقیع(ع) آیین عزاداری در آستان مقدس کریمه اهل‌بیت (س) برگزار می‌شود. ... بیشتر بخوانید»

آیین خطبه خوانی خادمان حرم بانوی کرامت برگزار شد+تصاویر

۳۱ خرداد ۱۳۹۷

آیین خطبه خوانی خادمان حرم حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها با حضور خواهران و برادران خادم برگزار شد.... بیشتر بخوانید»