پایگاه خبری آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها
سخنران حرم مطهر کریمه اهل بیت(س) گفت: حضرت ام البنین علیهاالسلام یک الگوی تمام‌عیار برای مادران و همسران شهدا و بانوان جامعه اسلامی است یکی اوصاف ایشان که بر تمام عالم طنین‌انداز است تربیت فرزندی همچون حضرت ابوالفضل علیه‌السلام است.
حرم حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها مجلأ و پناه سوگواران حضرت ام البنین سلام الله علیها مادر گرامی حضرت ابوالفضل العباس علیه السلام بود.
به ریاست آیت‌الله سعیدی
۳۰ بهمن ۱۳۹۷
قرارگاه فرهنگی 19 دی به ریاست آیت‌الله سیدمحمد سعیدی نماینده‌ ولی فقیه در استان قم و مشارکت جمعی از نهادها و مجموعه‌های فرهنگی در شهر مقدس قم تشکیل شد.
همزمان با فصل زمستان بیش از هزار و 800 بانو در کلاس‌های قرآنی و معارفی واحد خواهران  مرکز قرآن و حدیث کریمه اهل‌بیت علیه‌السلام ثبت‌نام کرده‌اند.
دعای کمیل این هفته در حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین ظهیری و با صدای حاج علی مهدوی نژاد قرائت می شود.
در شب وفات حضرت ام البنین(س) برگزار شد
۲۹ بهمن ۱۳۹۷
آیین سوگواری رحلت حضرت ام البنین سلام الله علیها و بزرگداشت شهدای تروریستی سیستان و بلوچستان در حرم حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها برگزار شد.
سخنران حرم بانوی کرامت:
۲۹ بهمن ۱۳۹۷
سخنران حرم مطهر کریمه اهل بیت(س) گفت: کبر و غرور و خودبرتربینی از موانع اصلی عبودیت است و باعث می‌شود انسان هر چه بیشتر عبادت کند، فاصله‌اش از خداوند نیز بیشتر می‌شود.
آیت‌الله سعیدی در دیدار سرلشکر باقری:
۲۹ بهمن ۱۳۹۷
نماینده ولی‌فقیه در استان قم گفت: همانطور که ریشه درخت در زمین روییده و موجب تنومندی درخت شده است، دستگاه‌های نظامی نیز به‌عنوان ریشه‌های نظام اسلامی موجب تنومندی و قدرت این نظام شده‌اند.
توسط آیت‌الله سعیدی انجام شد
۲۹ بهمن ۱۳۹۷
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: دشمن طی دو ماه گذشته تلاش در اجرای عملیات‌های مختلف تروریستی در جنوب شرق کشور داشته که با تلاش شبانه‌روزی نیروهای مسلح، 95 درصد این عملیات‌ها خنثی‌سازی شده است.