پایگاه خبری آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها

نماینده بعثه رهبری در عراق از موکب آستان کریمه اهل‌بیت(س) بازدید کرد

۳۰ مهر ۱۳۹۷

نماینده بعثه رهبری در عراق با حضور در موکب آستان کریمه اهل‌بیت(س) از روند خدمات‌رسانی به زائران اربعین حسینی در این موکب بازدید کرد.... بیشتر بخوانید»
گزارشی از حال و هوای موکب آستان کریمه اهل‌بیت(س)

مسابقه خادمان کریمه در خدمت به زوارالحسین//زائر و خادم نگران بزرگواری همدیگر

۳۰ مهر ۱۳۹۷

اکبرآقا، کفش مرد عرب را واکس زد. وقتی مرد عرب کفش‌هایش را پوشید، خم شد و دستان اکبرآقا را بوسید؛ صحنه‌هایی که فقط در جاده عشق می‌بینی. اینجا همه در حال مسابقه‌اند تا کسی در مقابل دیگری، کم نیاورد؛ «وسارعوا الی مغفرۀ من ربکم و رحمه».... بیشتر بخوانید»
حال و هوای روزی بارانی در عمود 1080؛

آسمان کربلا همراه زائران اربعین گریست/خادمان کریمه به آب و آتش زدند

۳۰ مهر ۱۳۹۷

برای خادم زوّارالحسین علیه السلام همه چیز بر مدار یک اصل می‌چرخد: در دل زائر آب از آب نباید تکان بخورد. و حالا خادمان در زیر این بارش شدید باران، که همه را ناخواسته به زیر یک پناهگاه می‌کشاند، برای خدمت به زائر به آب‌وآتش می‌زنند.... بیشتر بخوانید»

وزیر بهداشت از موکب آستان مقدس حضرت معصومه(س) بازدید کرد+تصاویر

۳۰ مهر ۱۳۹۷

قاضی‌زاده هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ظهر امروز به همراه رئیس اورژانس کشور از موکب آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه سلام‌الله علیها در عمود 1080 مسیر پیاده‌روی اربعین بازدید کرد.... بیشتر بخوانید»
لحظه نگاری از روند ارائه خدمت در موکب حرم بانوی کرامت

خادم نباید شرمنده زائر شود/ چه طعمی دارد خدمتی که در موکب کریمه(س) باشد!

۳۰ مهر ۱۳۹۷

حاجتِ هر زائر، بی‌بروبرگرد باید برآورده شود؛ بچه‌ها با هزینه شخصی و کمک‌های مردمی، کیف و کوله تهیه‌کرده‌اند، تا اگر زائری وسیله‌ای آورد که قابل تعمیر نبود، شرمنده زائر نشوند. اینجا شرمندگی معنا ندارد و خادم نباید شرمنده زائر باشد؛ آن‌هم خادمی که در موکب آستان کریمه اهل‌بیت(س) خادمی می‌کند. ... بیشتر بخوانید»
مدیر موکب آستان مقدس حضرت معصومه(س)

اربعین آغازگر نهضتی بزرگ در امت اسلامی است

۳۰ مهر ۱۳۹۷

معاون فرهنگی حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه سلام‌الله علیها گفت: طبق آمارهای رسمی آمار زائران رسمی نزدیک به پنج برابر زائران خانه خداوند هست، این نشان می‌دهد که حرکت اربعین آغازگر یک نهضت بزرگ در امت اسلامی است.... بیشتر بخوانید»
حجت الاسلام والمسلمین رفیعی:

دشمن با شعار اصلاحات می خواهد اصالت ها و منابع ملت ها را غارت کند

۲۹ مهر ۱۳۹۷

سخنران آستان مقدس حضرت معصومه سلام الله علیها با بیان این که دشمن امروز با شعار اصلاحات می خواهد اصالت ها و منابع ملت ها را غارت کند، گفت: برای تقابل با این مواجهه پر خطر دشمن با کلمات معقول و زیبا ملت ها باید هوشیار باشند.... بیشتر بخوانید»
در حرم مطهر حضرت معصومه(س) عنوان شد

تکلیف محوری اساس انتخاب عاشورایی اصحاب کربلا

۲۹ مهر ۱۳۹۷

کارشناس معارفی حرم مطهر با بیان این که حرکت حماسی اربعین نوعی تبیعت از حقیقت تکلیف محوری است، گفت: تکلیف محوری اساس انتخاب عاشورایی اصحاب امام حسین علیه السلام بود.... بیشتر بخوانید»