ابراهیم ساده در گفت و گو با پایگاه خبری آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها گفت: آستان مقدس در مناسبت های مختلف ملی و مذهبی، برگزار کننده برنامه های مختلفی است که از جمله آنها، برنامه های ورزشی می باشد.

وی با اشاره به برگزاری مسابقات ورزشی در مناسبت های مختلف از جمله دهه کرامت، دهه فجر و…، گفت: برخی از این مسابقات در سطح استانی و با حضور تیم های ورزشی از ادارات مختلف و برخی نیز به صورت داخلی و با حضور کارکنان رسمی و خادمان افتخاری برگزار می گردد.

مسئول تربیت بدنی آستان مقدس مسابقات ورزشی دهه کرامت سال ۹۵ را در سطح داخلی و با حضور کارکنان رسمی و خادمان افتخاری آستان بانوی کرامت عنوان کرد و گفت: این مسابقات پس از آیین افتتاحیه در روز شنبه،۱۶ مرادماه جاری با حضور مدیران و مسئولان آستان و با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین حسینی نژاد، در سالن ورزشی ولایت آستان آغاز شد.

وی با اشاره به شرکت بیش از ۳۰۰ ورزشکار در این دوره از مسابقات افزود: این دوره از مسابقات در سه رشته تیمی فوتسال با ۱۴ تیم، والیبال با شش تیم و طناب کشی با ۸ تیم و در دو رشته انفرادی تنیس روی میز و دارت هر کدام با حضور ۵۰ ورزشکار برگزار می شود.

ساده افزود: این دوره از مسابقات در روز دوشنبه، ۲۵مردادماه به کار خود پایان می دهد.