به گزارش پایگاه خبری آستان مقدس حضرت معصومه سلام الله علیها، اتاق عقد حرم مطهر کریمه اهل‌بیت(س) همزمان با دهه کرامت و روز میلاد حضرت معصومه سلام‌الله علیها بعد از ۴ ماه تعطیلی بازگشایی شد.

در اتاق عقد حرم حضرت معصومه سلام الله علیها که در شرایط عادی امکان همراهی ۲۰ تا ۲۵ نفر وجود داشت در شرایط کرونایی و به دلیل رعایت مسائل بهداشتی ظرفیت پذیرش ۱۰ نفر همراه را دارد و از ورود افراد بیشتر جلوگیری به عمل می‌آید.

همچنین به خاطر رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا استفاده از ماسک و دستکش برای همه افراد الزامی است و علاوه بر ضدعفونی اتاق به صورت مداوم از ورود افراد با علائم سرماخوردگی به داخل اتاق عقد جلوگیری به عمل می‌آید و همچنین هر گونه پذیرایی در داخل اتاق عقد ممنوع می‌باشد.

اتاق عقد حرم مطهر دارای سفره عقد با دکور و تزیینات القاب حضرت معصومه سلام الله علیها است و در مناسبت‌های ویژه اتاق‌های دیگری هم برای افزایش ظرفیت به این مجموعه افزوده می‌شود.

علاقه مندان برای استفاده از اتاق عقد حرم بانوی کرامت می توانند با مراجعه به پرتال حرم مطهر در فضای مجازی به نشانی www.amfm.ir بخش پیوند آسمانی و یا با مراجعه حضوری به اتاق عقد حرم واقع در ورودی صحن صاحب الزمان(عج) بین درب‌های ۱۷ و ۱۸ حرم مطهر از شرایط و ضوابط آن اطلاع یابند.