به گزارش پایگاه خبری آستان حضرت معصومه سلام‌الله علیها، موزه فاطمی با هدف فراگیری درس‌ها و عبرت‌های موضوعی و کسب دانش و اطلاعات تمدنی، تاریخی، هنری و فرهنگی بر پایه اشیا و آثار موزه آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها و تداوم ارتباط با بازدیدکنندگان موزه و مخاطبان فضای مجازی مسابقات میراث کریمه را برگزار می‌نماید.

مخاطبان می‌توانند با بازدید و مشاهده اشیای نمایش یافته موضوع فاطمی و مطالعه زیرنویس آثار و یا مطالعه منبع مطالعاتی ارائه شده در صفحات موزه فاطمی در فضای مجازی سوالات این مسابقه را به آسانی پاسخ دهند و از جوایز ارزنده متبرکات فاطمه بهره مند شوند.

پاسخ نامه‌ها باید در قالب یک عدد ۱۴ رقمی به شماره سامانه پیامکی ۳۰۰۰۱۱۲۲ ارسال شود، همچنین افراد می‌توانند پرسشنامه مورد نظر را در صفحه سابقون پرتال جامع آستان مقدس فاطمی به نشانی https://quiz.amfm.ir/miras-karimeh2/ تکمیل کنند.

انداختن پاسخنامه مسابقه در صندوق مسابقات مستقر در تالار اول موزه فاطمی و ارسال پاسخ مسابقه به ادمین کانال موزه فاطمی در پیام رسان‌های اجتماعی به نشانی https://eitaa.com/haramqom_museum از جمله دیگر راهکارهای شرکت در این مسابقه است.

این مسابقه از عید غدیر آغاز شده و تا عاشورای حسینی ادامه خواهد داشت و هدف اصلی آن آشنایی بیشتر با موزه آستان مقدس کریمه اهل بیت(س) است.