به گزارش پایگاه خبری آستان مقدس حضرت معصومه سلام‌الله علیها، حجت‌الاسلام‌والمسلمین رفیعی در روز شهادت بانوی کرامت طی سخنانی در ویژه‌برنامه «ماهتاب»که از شبکه استانی نور پخش شد، اظهار کرد: امثال علامه طباطبایی و ملاصدرا و… می‌دانند معرفت واقعی به حضرت معصوم سلام‌الله علیها یعنی چه؟ چراکه علما و بزرگان با توسل به این بانوی کرامت و کسب شناخت و معرفت حقیقی نسبت به ایشان توانستند بهره‌های معنوی کاملی را کسب نمایند.

وی افزود: کرامات بسیاری از زبان مراجع و علما در خصوص حضرت معصومه سلام‌الله علیها ذکرشده است که نشان‌دهنده مقام و منزلت این بانوی بزرگوار است که باید توجه جدی به این مسائل داشته باشیم.

رفیعی خاطرنشان کرد: هر زائری باید در حد و اندازه خودش معرفت به بانوی بزرگوار داشته باشد و قطعاً معرفت انسان‌ها نسبت به بانوی کرامت متفاوت است و هر فردی به‌اندازه معرفت خودش می‌تواند از الطاف این بانو بهره‌مند شود.

عضو هیئت‌علمی جامعه المصطفی یادآور شد: امامزاده‌ای که چهار امام معصوم سفارش به زیارتش کنند از جایگاه والایی برخوردار هستند.

وی افزود: تشبیه زیارت یک امامزاده به زیارت امام معصوم بسیار نکته مهمی است و نباید به‌سادگی از این مسئله گذر کنیم.

رفیعی در پایان گفت: امیدواریم مردم از راه دور زیارت و دعا کنند تا این ویروس منحوس از بین برود و همه بتوانند به زیارت بیایند چراکه بسته شدن حرم‌ها یک داغی بر دل مردم گذاشته است که امیدواریم به‌زودی این مشکل مرتفع شود.