به گزارش پایگاه خبری آستان مقدس حضرت معصومه سلام الله علیها، خادمان امور فرهنگی خواهران حرم مطهر در آستانه چهارمین روز ماه محرم‌الحرام به برپایی محفل عزاداری و قرائت زیارت عاشورا پرداخته و در این محفل به تهیه و بسته‌بندی هزار بسته فرهنگی شامل لباس ویژه شیرخوارگان حسینی اقدام کردند.

این بسته‌های فرهنگی که با مشارکت خیرین آستان مقدس تهیه شده است، همزمان با روز جمعه چهارم ماه محرم به صورت رایگان میان شرکت‌کنندگان همایش شیرخوارگان حسینی در قم، خراسان رضوی و عراق و سوریه توزیع خواهد شد.

تربیت فرزند بر محور سیره حسینی برای یاری رساندن به امام عصر(عج) از مهمترین اهداف برگزاری همایش جهانی شیرخوارگان حسینی است و این همایش امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا به صورت محدود و رسانه‌ای در صحن صاحب الزمان(عج) حرم مطهر حضرت معصومه سلام‌الله علیها با سخنرانی حجت‌الاسلام والمسلمین سید حسین مومنی و مداحی سید علی حسینی نژاد و حسن شالبافان برگزار می‌شود.

بانوان ایران اسلامی می‌توانند به صورت مجازی با استفاده از بستر رسانه به ویژه صفحات اختصاصی آستان مقدس در شبکه‌های اجتماعی به نشانی astanqom@ در این همایش شرکت کرده و نذرنامه حضرت علی اصغر علیه السلام را قرائت کنند.