به گزارش پایگاه خبری آستان مقدس حضرت معصومه سلام‌الله علیها، مرکز اسناد دفاع مقدس ۲۳۰ عنوان از منشورات خود را در ۴۶۰ مجلد جمعا به مبلغ ۱۰۰ میلیون و ۹۲۴ هزار ریال به کتابخانه آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها اهدا کرد.

برخی از عناوین کتب اهدایی مزبور عبارت از دفاع مقدس در بیانات امام خمینی (ره)، مجموعه مقالات، سخنرانی‌ها و دست نوشته‌ها در مورد فرماندهان دفاع مقدس و سرداران شهید احمد کاظمی، ابراهیم همت و مهدی باکری، تاریخ شفاهی دفاع مقدس، جنگ ایران و عراق در اسناد سازمان ملل متحد، روزشمار جنگ ایران و عراق، اطلس آماری جنگ شهرها، اطلس حماسه خرمشهر و نبرد بیت المقدس، اطلس یگانی شامل اطلس لشکر ۱۷ علی بن ابیطالب(ع)، لشکر ۲۷ محمد رسول الله(ص)، لشکر ۷ ولی عصر(عج) و ده‌ها عنوان دیگر هستند.

گفتنی است نمایشگاهی از کتب اهدایی مرکز اسناد دفاع مقدس در طبقه همکف کتابخانه آستان مقدس برقرار شده و پس از پایان نمایشگاه، کتاب‌های مزبور به بخش مجموعه سازی کتابخانه منتقل می شود تا برای استفاده خواهران و برادران عضو کتابخانه انتخاب و پس از فهرست نویسی در قفسه باز کتابخانه عرضه شود.

برخی از این کتاب‌های اهدایی نیز جهت مطالعه زائران حرم مطهر به کتابخانه ویژه حرم در دو بخش خواهران و برادران منتقل خواهد شد.