به گزارش پایگاه خبری آستان مقدس حضرت معصومه سلام الله علیها، نشست هم‌اندیشی ائمه جمعه استان قم شب گذشته با حضور آیت‌الله سعیدی امام جمعه و نماینده ولی فقیه در استان قم، حجت الاسلام والمسلمین محمد لطفی نیاسر مدیرکل صدا وسیما استان و  احمدحاجی زاده معاون سیاسی امنیتی استانداری در دفتر شورای سیاست گذاری ائمه جمعه استان قم برگزار شد.

در این دیدار آیت الله سعیدی با تبریک اعیاد شعبانیه، اظهار کرد: با تلاشی که استاندار قم و تیم جدید اجرایی در استان دارند و کمک دیگر مسئولان هر روز باید مشکلی از مشکلات از پیش روی مردم برداشته شود.

وی با بیان اینکه نیروهای زیرمجموعه نیز باید برای حل مشکلات مردم همراه شوند وگرنه حتما باید عوض شوند، گفت: مماشات با زیرمجموعه‌ای که در مسیر رفع مشکلات مردم همراهی نمی‌کند ظلم به مردم است زیرا گاهی وقت‌ها مماشات در امور شخصی است که به خود افراد مربوط است اما در مورد موضوعی که به مردم بر می‌گردد نباید مماشات شود.

تولیت حرم مطهر حضرت معصومه سلام الله علیها با بیان اینکه مردم خط قرمز ما هستند و حتما باید برای رفع مشکلاتشان تلاش شود، افزود: مردم ایران، مردم منصفی هستند و اگر ببینند کسی دغدغه آنها را دارد کمک می کنند زیرا مردم به نظام و دولت رغبت و امید دارند و به بهبود شرایط دل بسته‌اند که با عملکرد مثبت باید این امید را بیشتر کرد.