به گزارش پایگاه خبری آستان مقدس حضرت معصومه سلام الله علیها، رواق کودک و نوجوان دختران حرم حضرت معصومه سلام الله علیها پس از دو سال تعطیلی کرونایی همزمان با آغاز سال نو به صورت حضوری برای پذیرش دختران گروه سنی خردسال، کودک و نوجوان افتتاح شد.

رواق کودک و خردسال در ایام سال نو هر روز در نوبت ظهر از ساعت ۱۱ الی ۱۳ و در نوبت عصر از ساعت ۱۷ الی ۱۹ پذیرای گروه سنی خردسال( ۴ تا ۶ سال دختر و پسر) و کودک( ۷ تا ۱۱ سال فقط دختران) خواهد بود.

رواق کودک و خردسال با برنامه های شاد و جذاب در قالب بازی‌های شاد، کارگاه خلاقیت، کلاژ و نقاشی معارف دینی مرتبط با مباحث عفاف و حجاب، مهدویت و انتظار، سیره و سبک زندگی اهل بیت علیه السلام، شخصیت حضرت معصومه سلام الله علیها و سنت های دینی متناسب با ایام سال نو را به گروه سنی کودک و خردسال آموزش می دهد.

دختران گروه سنی کودک و ۹ سال برای کسب آگاهی از برنامه های فرهنگی استان مقدس حضرت معصومه سلام الله علیها در ایام سال نو می توانند در کانال @shodeam9saleh عضو شوند.

رواق خردسال و کودک در ایام سال نو در شبستان نجمه خاتون سلام الله علیها پذیرای دختران گروه سنی ۴ تا۶ سال و ۷ تا ۱۱ سال خواهد بود.

افتتاح رواق نوجوان دختران

رواق نوجوان دختران آستان مقدس حضرت معصومه سلام الله علیها نیز همزمان با آغاز سال نو برای پذیرش دختران نوجوان پس از دو سال تعطیلی افتتاح شد.

برنامه های رواق نوجوان ویژه دختران ۱۱ تا ۱۷ سال است و در ایام نوروز دختران نوجوان زائر و مجاور آستان مقدس بانوی کرامت همه روزه از ساعت ۱۵ تا ۱۹ در بالکن شرقی شبستان امام خمینی (ره) می‌توانند در برنامه‌های عیدانه رواق نوجوان شرکت کنند.

همچنین دختران نوجوان برای کسب آگاهی از برنامه های رواق نوجوان دختران همه روزه می توانند با شماره ۳۷۱۷۵۵۳۸تماس بگیرند و یا در کانال معصومانه به آدرس اینترنتی https://eitaa.com/masumaneh عضو شده و برنامه های رواق نوجوان دختران را دریافت کنند.

برنامه‌های عیدانه رواق نوجوان

حلقه‌های هنری متنوع (آموزش طراحی، ملیله کاغذی، چرم‌دوری، نمددوزی، ساخت جعبه کادو از مهم ترین حلقه های آموزش هنری رواق نوجوان برای دختران علاقه مند است که در راستای مهارت افزایی به گروه سنی نوجوان آموزش داده می شود.

برگزاری نشست های معرفتی جذاب و کاربردی با موضوعات خودآگاهی، هویت‌شناسی، عفاف، آخرین منجی، دنیای غرب و مشاوره صمیمی نوجوان از دیگر برنامه های عیدانه رواق نوجوان دختران آستان مقدس حضرت معصومه سلام الله علیها در ایام سال نو برای دختران نوجوان است.


.