به گزارش پایگاه خبری آستان مقدس حضرت معصومه سلام الله علیها، ژنرال ندیم رضا رئیس ستاد کل ارتش پاکستان به همراه ۲۲ نفر از همراهان پیش از ظهر امروز با حضور در حرم مطهر حضرت معصومه سلام الله علیها به زیارت ایشان مشرف شد.

بازدید از صحن‌ها و رواق‌های حرم مطهر، حضور در جوار ضریح حرم مطهر، حضور در شبستان حضرت زهرا سلام الله علیها و اقامه نماز در شبستان حضرت زهرا سلام الله علیها از جمله برنامه های رئیس ستاد کل ارتش پاکستان در حرم مطهر بانوی کرامت بود.

در این بازدید نکاتی پیرامون تاریخ بارگاه نورانی حضرت معصومه سلام الله علیها و شخصیت بانوی کرامت به رئیس ستاد کل ارتش پاکستان ارائه شد و وی با تاریخ و فرهنگ مردم قم و ارادتشان به این حضرت آشنا شد.

همچنین وی در این بازدید در مقبره مستوفی الممالک(دفتر اداره امور بین الملل حرم بانوی کرامت) حضور یافت و با اهدای یک جلد کلام الله مجید نفیس با ترجمه انگلیسی از وی تقدیر شد.

خاطرنشان می‌شود، جمعی از خادمان حرم مطهر، سردار محمدرضا موحد فرمانده سپاه امام علی بن ابیطالب(ع)، سردار بهادر اسماعیلی جانشین فرمانده نیروی انتظامی استان قم و جمعی دیگر از شخصیت‌ها از رئیس ستاد کل ارتش پاکستان در حرم مطهر استقبال کردند.