به گزارش پایگاه خبری آستان مقدس حضرت معصومه سلام الله علیها، محمد عباسی یزدی در گفت و گویی اظهار کرد: واحد خواهران کتابخانه فاطمی همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۸ شب و واحد برادران این کتابخانه همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۸:۴۵ شب به صورت یکسره برای استفاده اعضای محترم باز است.

وی با بیان اینکه هم اکنون ثبت‌نام برای عضویت در کتابخانه بصورت اینترنتی در حال انجام است، گفت: ظرفیت ثبت‌نام دانش آموزان کنکوری در واحد خواهران و برادران و بخش دانشجویی خواهران تکمیل شده اما ظرفیت سایر بخش های کتابخانه پر نشده است و تا زمان تکمیل ظرفیت ثبت نام ادامه خواهد داشت.

رئیس اداره کتابخانه فاطمی افزود: برای خدمت رسانی بهتر به اعضای کتابخانه فاطمی در سال جاری بوفه کتابخانه نیز راه اندازی، تمامی فرش ها و موکت های کتابخانه شست و شو و چینش کتب قفسه باز در هر دو قسمت خواهران و برادران اصلاح شده است.

وی ادامه داد: اعضای محترم کتابخانه فاطمی علاوه بر استفاده از منابع بصورت قفسه باز می توانند از هفت گنجینه دیگر کتابخانه که عبارتند از “گنجینه حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها، گنجینه نسخ خطی، گنجینه نفایس، گنجینه منابع چاپ سنگی سربی، گنجینه منابع ویژه، گنجینه پیایندها و گنجینه قر‌ان های چاپی بهره ببرند.