به گزارش پایگاه خبری آستان مقدس حضرت معصومه سلام‌الله علیها،  آیت الله سید محمد سعیدی در پیامی اهانت های روزنامه معلوم الحال فرانسوی به ساحت مرجعیت شیعه و ولایت فقیه را محکوم کرد؛ متن این پیام به شرح زیر است؛

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمنِ الرَّحيم‏

فَاصْدَعْ بِمَا تُؤْمَرُ وَأَعْرِضْ عَنِ الْمُشْرِكِينَ ﴿٩٤﴾ إِنَّا كَفَيْنَاكَ الْمُسْتَهْزِئِينَ ﴿٩٥﴾

پس آنچه را به آن مأموری اظهار کن و از مشرکان روی بگردان. (۹۴) که ما [شرّ] استهزا کنندگان را از تو باز داشته‌ایم. (۹۵)

همواره یکی از شیوه های مشرکان بی منطق در برابر منطق استوار دین خداوند و فرستادگان بر حقش استفاده از انواع مختلف توهین و استهزاء بوده که با وجود ادعای مدنیت هیچ تغییری نداشته است.

توهین روزنامه معلوم الحال فرانسوی به ساحت مقدس ولایت فقیه که در عصر غیبت در جایگاه امام معصوم قرار دارد و عدم برخورد حاکمیت فرانسه با این نشریه موهن به بهانه آزادی بیان نشان دهنده ضعف و ناکارآمدی اندیشه های غربی در برابر اندیشه ناب شیعی است.

حرکت های پلید و ناپاک اینچنینی همانطور که در صدر اسلام نتوانست جلوی پیشرفت و همه گیری دین پاک خدا را بگیرد و اسلام در مدت کوتاهی تبدیل به دینی جهانی شد امروز هم تلاش بیهوده ای برای جلوگیری از گرایش فطرت های پاک مردم جهان به سمت دین متعالی اسلام و مذهب مترقی تشیع است که بلاشک ناکام خواهد ماند و زودتر از آنچه دشمن می پندارد شکستی مفتضحانه را در این پیکار حق علیه باطل خواهد دید.

در ایامی که ملت شریف ایران بارها و در فتنه های سخت حمایت خود را از ولی فقیه زمان خود نشان داده اند و به همین مناسبت دهه بصیرت نام گرفته است این اهانت ها نه تنها خدشه ای بر بصیرت مردم وارد نخواهد کرد بلکه آنها را بر حقانیت مسیری که در طول انقلاب طی کرده اند مطمئن تر و بر ادامه این مسیر مصمم تر خواهد کرد.

ما ضمن محکومیت قاطع اهانت به ساحت مرجعیت شیعه و ولایت مطلقه فقیه، به منتشر کنندگان تصاویر موهن و حامیان آنها هشدار می دهیم که این اهانت ها چیزی جز انزجار مردم ولایتمدار ایران نسبت به شما را نمی افزاید و عاقبتی جز شکست و نابودی در انتظار شما و اندیشه های پوشالی تان نخواهد بود.

سیدمحمد سعیدی

تولیت حرم مطهر حضرت معصومه سلام الله علیها و امام جمعه قم