به گزارش پایگاه خبری آستان مقدس حضرت معصومه سلام الله علیها، آیت الله سیدمحمد سعیدی در دیدار سیدمرتضی سقائیان نژاد شهردار قم که ظهر امروز در سالن محراب حرم مطهر بانوی کرامت انجام شد، طی سخنانی اظهار کرد: خدمات و زحماتی که بر اساس مأموریت خود انجام می‌دهید اگر با توجه به اینکه در مسیر جلب رضایت خداوند است انجام شود راهگشا خواهد بود؛ نگاه و توجه به ولی عصر عجل الله فرجه الشریف که صاحب امر ما هستند در همه امور باید مدنظر ما باشد.

وی گفت: اگر کار به گونه ای که در محضر خداوند و ولی عصر عجل الله فرجه الشریف هستیم انجام شود روحیه انجام آن فرق می کند، کارها شیرین می شود و انسان از سختی‌ها ناامید نمی‌شود و این نگاه در استفاده از بیت‌المال و در برخورد با مردم تأثیر دارد.

تولیت حرم مطهر بانوی کرامت با بیان اینکه کارها در شهرداری با دو نگاه انجام می شود، افزود: برخی از کارها کلان و راهبردی و برخی از کارها نیاز روزمره مردم و زود بازده است بنابراین باید توجه داشته باشید که سرگرم شدن به کارهای کلان نباید باعث شود که از کارهای زودبازده و نیازهای فوری مردم غفلت شود.

وی با بیان اینکه در خدمت به مردم هماهنگی دستگاه ها با هم بسیار مهم است، افزود: این طور نباشد که کارها دوباره کاری و موازی کاری باشد و در این میان بیت المال از بین برود و موجب نارضایتی و ناراحتی مردم فراهم شود.

آیت الله سعیدی تصریح کرد: خدمات شهری باید بر اساس اولویت سنجی و برای آسایش مردم باشد و باید مراقب باشید که در دام عوام فریبی نیفتید و کارها اساسی انجام شود.