معاون بین الملل سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی گفت: آشنایی با ظرفیت های عظیم فرهنگی و مجموعه های علمی و تخصصی در شهر قم می تواند نقشه راه نمایندگان اعزامی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی باشد.
به گزارش پایگاه خبری آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها، عباس خامه یار، معاون بین الملل سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی در دیدار کارکنان و رایزنان فرهنگی این سازمان با معاون فرهنگی آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها گفت: متولی امور فرهنگی در خارج از کشور در پیام رسانی حوزه های مختلف دینی و هنری و فرهنگی بر عهده نمایندگان این سازمان است.
خامه یار افزود: این سازمان با ۸۳ نمایندگی فعال در ۶۳ کشور جهان، فعالیت ادبی، هنری ، فرهنگی و دینی دارد و معرفی ابعاد فرهنگی نظام جمهوری اسلامی در خارج از کشور به صورت مستمر در حال انجام است.
معاون بین الملل سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی خاطر نشان کرد: اعزام مبلغ در ماه های محرم، صفر و ماه مبارک رمضان نیز در سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی به صورت مستمر انجام می شود و تمامی نمایندگانی که به عنوان رایزن فرهنگی اعزام می شوند قبل از اعزام، دوره های عملی و نظری را سپری می کنند.
وی اظهار داشت: آشنایی با ظرفیت های عظیم فرهنگی و مجموعه های علمی و تخصصی در شهر قم می تواند نقشه راه نمایندگان اعزامی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی باشد تا بتوانند در معرفی دین اسلام و ابعاد فرهنگی جمهوری اسلامی موفق عمل کنند.
انتهای پیام /۱۱۰