به گزارش پایگاه خبری آستان مقدس حضرت معصومه سلام‌الله علیها، محمد جعفر افسای با اشاره به اینکه از درگاه وب سایت بانک ملت در سایت آستان مقدس کریمه اهل بیت(ع) برای پرداخت نذور استفاده شده است، اظهار کرد: مسؤولان حرم مطهر حضرت معصومه سلام‌الله علیها در تلاش هستند تا افراد در هر نقطه‌یی از دنیا بتوانند با استفاده از امن‌ترین بسترها و راحت‌ترین روش‌ها نذورات خود را به حرم مطهر کریمه اهل بیت(ع) پرداخت کنند.

وی اضافه کرد: زائران و مجاوران حرم مطهر حضرت معصومه سلام‌الله علیها می‌توانند نرم افزارهای مشخصی را در تلفن‌های همراه خود نصب و با استفاده از اینترنت همراه، نذورات خود را پرداخت کنند.

مدیر خزانه آستان مقدس کریمه اهل بیت(ع) خاطرنشان کرد: ظهر امروز همزمان با سالروز میلاد حضرت معصومه سلام‌الله علیها درگاه اینترنتی ویژه پرداخت نذورات به حرم کریمه اهل بیت(ع) در سایت بانک ملت آغاز به کار کرد که افراد می‌توانند محل هزینه نذورات خود را در این درگاه مشخص کنند.

وی با بیان اینکه ایجاد درگاه اینترنتی برای پرداخت نذورات به حرم کریمه اهل بیت(ع) در برخی دیگر از بانک‌های مطرح دنبال می‌شود، عنوان کرد: افراد اکنون می‌توانند با داشتن مشخصات کامل کارت شتاب خود به پرداخت نذورات اقدام کنند.