به گزارش پایگاه خبری آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه سلام‌الله علیها، آیین رونمایی از پرچم گنبد مطلای حرم مطهر کریمه اهل‌بیت(س) ظهر امروز در آستانه میلاد امام زمان(عج) در سالن امام خامنه‌ای حرم مطهر برگزار شد.

در این مراسم آیت‌الله سید محمد سعیدی تولیت آستان مقدس کریمه اهل‌بیت(س) از دعوت مردم به تباهی و فساد توسط منافقین و کافران یاد کرد و گفت: تبعیت از افراد ناآگاه موجب حرکت انسان به سمت باطل و گناه می‌شود؛ بر اساس افشاگری الهی قرآن کریم علیه توطئه کفار، افراد ناآگاه که مردم را به گناه فرا می‌خوانند خود به بدترین گرفتاری‌ها و مشکلات دچار هستند.

همچنین، پرچم جدید گنبد مطلای حرم حضرت فاطمه معصومه سلام‌الله علیها با حضور جمعی از مدیران، معاونان و خادمان این آستان مقدس بر فراز گنبد حرم بانوی کرامت به اهتزاز درآمد.

بر اساس این گزارش، طرح پرچم جدید حرم مطهر کریمه اهل‌بیت(س) هم‌زمان با سالروز میلاد بانوی کرامت با تایید آیت‌االله سید محمد سعیدی تولیت آستان مقدس رسید و طی ماه‌های اخیر با جنس ساتن اعلای ایرانی توسط هنرمندان ایرانی تهیه شده که به دو عبارت «السلام علیک یا بنت موسی بن جعفر» و «فاطمه‌المعصومه» و آرم آستان مقدس کریمه اهل‌بیت(س) مزین است.(p2)