به گزارش پایگاه خبری آستان حضرت معصومه سلام‌الله علیها، آیت‌الله سید محمد سعیدی صبح امروز در آئین خطبه‌خوانی خادمان حرم مطهر بانوی کرامتبا بیان اینکه اهل‌بیت(ع) موجب اعتبار، اقتدار و اعتلای ایران اسلامی هستند،‌ افزود: انتظار فرج برای اهل‌بیت(ع) بالاترین عبادت برای شیعیان است و باید در همه کارها و برنامه ها ضمن انجام وظیفه دارای چشم انداز بزرگی باشیم که آن انتظار فرج است.
نماینده ولی‌فقیه در استان قم نام گذاری هفته دولت به مناسبت شهادت شهید رجایی و باهنر را نشان دهنده خط کاری مسئولان در جمهوری اسلامی دانست و ادامه داد: شروع هفته دولت با شهادت ۲ تن از دولتمردان نظام اسلامی به این معناست که دولت مردان جمهوری اسلامی باید ضمن حرکت در مسیر پر فراز و نشیب و پر مخاطره، در این مسیر انبوه مشکلات را با صبر، متانت،‌عقل، ‌درایت و امید تحمل کنند.
آیت‌الله سعیدی با تاکید بر اینکه اعتماد به غیر خدا ، اعتماد بی جایی است ادامه داد: در طی ۴۰ سال انقلاب ثابت شده است که آنچه داریم از الطاف الهی و ائمه اطهار(ع)، مردم بسیار عزیز ایران اسلامی، شهدای عالیقدر و جانبازان سرافراز ماست و آنچه به ما ضرر زده از اعتماد به دشمن بوده است .

تولیت حرم مطهر بانوی کرامت تاکید کرد: خط بی اعتمادی به دشمن روز به روز در کشور در حال پررنگ تر شدن است به گونه ای که برخی افراد که این اعتقاد را داشتند با مذاکره می توان نظر دشمنان را جلب کرد، اکنون آنان به معترضان در برابر این دشمنان تبدیل شده اند.

آیت‌الله سعیدی اخلاص در کارها را موجب خدمات ارزشمند تر دانست و ادامه داد: دشمن با تحریم ها و فشارهای خود موجب اعتماد به درون و اتکا به توان داخلی شده است.
امام‌جمعه قم تاکید کرد: تولیدکنندگان داخلی سربازان جنگ اقتصادی کنونی هستند که با تلاش و خدمت خود به کشور عزت و اعتلا می بخشند.
آیت‌الله سعیدی تصریح کرد: مسئولان باید با حرکت در مسیر خدمت به مردم، استمرار اعتلای کشور و گام برداشتن در مسیر تحقق آرمان های انقلاب و اسلام،‌ موجبات رضایت امام زمان(عج) را فراهم کنند.
تولیت حرم کریمه اهل‌بیت(س) اظهار کرد: شهیدان رجایی و باهنر،‌ به تمام دولتمردان پس از خود آموختند که اعتماد و توکل به خداوند ، ولایتمداری، گوش به رهنمودهای رهبر معظم انقلاب خط و راه شهداست و غیر از این بی راهه است.