به گزارش پایگاه خبری آستان مقدس حضرت معصومه سلام‌الله علیها، حسن فرقانی طی گفت‌وگویی اظهار کرد: خادمان حرم مطهر بانوی کرامت در شرایط شیوع ویروس کرونا به دنبال رعایت جدی دستورالعمل‌های بهداشتی هستند تا بتوانند در شرایط مطلوب از زائران و مجاوران حرم میزبانی کنند.

وی اضافه کرد: در هفته جاری مراسم معارفی حرم مطهر با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی برگزار می‌شود که یکی از این برنامه‌ها، مجلس عزاداری حضرت حمزه سیدالشهدا(ع) و حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) است.

مسئول واحد مراسم و محافل آستان مقدس بانوی کرامت گفت: در این مراسم عزاداری که چهارشنبه پنج خردادماه بعد از نماز مغرب و عشاء برگزار می‌شود، حجت‌الاسلام والمسلمین بندانی نیشابوری سخنرانی و حسن حیدرزاده مداحی خواهد کرد.

وی خاطرنشان کرد: ظهر پنج‌شنبه ششم خردادماه نیز بعد از نماز ظهر و عصر حسن شالبافان برای زائران و مجاوران حرم مداحی خواهد کرد و محفل انس با قرآن کریم نیز قبل از نماز مغرب و عشاء در حرم مطهر برپا می‌شود.

فرقانی ادامه داد: دعای کمیل شب جمعه این هفته با نوای ایزدی و زیارت جامعه کبیره نیز با نوای حجت‌الاسلام شهیدی در حرم مطهر خوانده خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: ویژه برنامه شب شهادت و مراسم قرائت دعای کمیل از صفحات اختصاصی آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها در شبکه های اجتماعی منعکس خواهد شد.