به گزارش پایگاه خبری آستان مقدس حضرت معصومه سلام الله علیها، مسابقه سراسری دعوت در ماه مبارک رمضان ۱۴۰۱ با محوریت مراسم ترتیل خوانی حرم مطهر در سه سطح کودک، نوجوان و عمومی درحال برگزاری است.

این مسابقه برای کودکان با محوریت محتواهای مطرح شده در ویژه برنامه «رنگین کمان آیه‌ها» درحال برگزاری است که این ویژه برنامه نیز هر شب از ساعت ۲۱ تا ۲۳ در قالب میزهای خلاقیت، نقاشی، آموزش های چند رسانه ای و آموزش قرآن در صحن صاحب الزمان(عج) حرم مطهر بانوی کرامت برگزار می‌شود.

مسابقه دعوت ویژه نوجوانان از محتوای نکات تفسیری ویژه برنامه ترتیل خوانی نوجوانان درحال برگزاری است که این آیین ترتیل‌خوانی نیز هر روز از ساعت ۱۰ تا ۱۱ توسط حجت الاسلام قاسمی در شبستان حضرت زهرا سلام الله علیها برگزار و به صورت زنده از شبکه استانی نور و بستر شبکه اجتماعی شاد پخش می‌شود.

همچنین بخش عمومی مسابقه دعوت نیز با محوریت نکات تفسیری ترتیل خوانی عمومی قرآن درحال برگزاری است که این آیین ترتیل‌خوانی هر روز از ساعت ۱۴:۳۰ تا ۱۴:۴۵ در شبستان امام خمینی(ره) حرم مطهر بانوی کرامت برگزار و از شبکه سه سیما پخش می شود.

گفتنی است علاقه مندان برای شرکت در این مسابقه در هر کدام از سطوح کودک، نوجوان و عمومی می توانند هر روز با ارسال عدد ۱ به شماره ۳۰۰۰۱۱۲۲ لینک شرکت در مسابقه را دریافت کنند و یا از طریق مراجعه به شبکه ملی خانواده فاطمی به نشانی اینترنتی www.fatemi.amfm.ir در این مسابقه شرکت کنند.

جوایز شرکت در این مسابقه روزانه ۱۰ کمک هزینه سفر به مشهد مقدس به مبلغ ۵ میلیون ریال و روزانه ۱۰ بسته متبرک فاطمی است که به قید قرعه به برگزیدکان اهدا می شود.