به گزارش پایگاه خبری آستان مقدس حضرت معصومه سلام الله علیها، در ایام میلاد بانوی کرامت و دهه کرامت سفیران کریمه در مناطق مختلف استان قم و ۱۳ استان دیگر برنامه‌های فرهنگی را برگزار خواهند کرد.

حجت الاسلام علی قاسمی مدیر روابط عمومی حرم مطهر بانوی کرامت در این رابطه، گفت: کاروان‌های سفیران کریمه به همراه پرچم متبرک آستان مقدس فاطمی و یک سخنران و مداح در استان‌های تهران، اصفهان، سیستان و بلوچستان، مازندارن، کهکیلویه و بویراحمد، گلستان، گیلان، زنجان، سمنان، خوزستان، لرستان، بوشهر و یزد حضور می بایند و در مراسم مختلف توزیع متبرکات فاطمی را خواهند داشت.

وی ادامه داد: برنامه هایی با محوریت دهه کرامت، جشن میلاد حضرت معصومه سلام الله علیها، روز دختر، اجرای پویش سراسری فدای دخترم، دیدار با ائمه جمعه و جماعات، دیدار با نماینده ولی فقیه در استان ها، دیدار با خانواده شهدا، حضور در گلزار شهدای مرکز استان ها،  بازدید از مجموعه های دانش بنیان و دیدار با فعالان حوزه تولید در استان ها در دستور کار سفیران کریمه است.

مدیر روابط عمومی حرم مطهر بانوی کرامت افزود: یک گروه از سفیران عرب زبان حرم کریمه اهل بیت(س) برای عرض تسلیت و دلجویی از خانواده جانباختگان حادثه متروپل آبادان از طرف آستان مقدس حضرت معصومه سلام الله علیها در این شهر حضور خواهند یافت و برنامه های فرهنگی در این شهر خواهند داشت.

وی با اشاره به برنامه های سفیران کریمه در استان قم به حضور دو کاروان در راه آهن و عوارضی استان قم برای استقبال از زائران در سالروز میلاد بانوی کرامت خبر داد و گفت: حضور در دانشگاه های علوم پزشکی استان، بیمارستان ها سازمان صنایع دفاع و همایش نیروی انتظامی از برنامه های سفیران کریمه در روز میلاد بانوی کرامت است.

قاسمی افزود: حضور در مساجد منتخب، پایگاه های مقاومت، بوستان‌ها، نماز جمعه های استان، منزل خانواده شهدای دفاع مقدس و مدافع حرم، منزل خادمین متوفی، بهزیستی ها، خانه های سالمندان، مراسم غبار روبی امام زادگان و گلزار های شهدا، کارخانجات تولیدی بزرگ و ارگان های دولتی از دیگر برنامه های سفیران کریمه در استان قم است.