به گزارش پایگاه خبری آستان مقدس حضرت معصومه سلام الله علیها، حجت الاسلام والمسلمین ادیانی در دیدار با آیت الله سعیدی که پیش از ظهر امروز در سالن محراب حرم مطهر بانوی کرامت انجام شد، ضمن تشکر از حمایت‌های معنوی و بیانی آیت‌الله سعیدی از اقدامات مجموعه انتظامی اظهار کرد: نیروی انتظامی سپاه دیگری است که در قالب انتظامی سازماندهی شده و باید شکرگزار خدا برای این نیروی مخلص، فداکار و در صحنه باشیم.

وی با بیان اینکه نیروی انتظامی محکم ایستاده است و جای هیچ نگرانی وجود ندارد، افزود: مانند دوران دفاع مقدس که سپاه محکم ایستادگی کرد و دشمن را به عقب راند، امروز هم نیروهای انتظامی کشور ایستاده و نمی‌گذارد امنیت مردم از بین برود.

نماینده ولی فقیه در نیروی انتظامی ادامه داد: نیروهای انتظامی که در صحنه هستند از چند نظر تحت فشار هستند زیرا از نظر معیشتی مانند همه مردم مشکلاتی را دارند، برخی هم به این نیرو زخم زبان می‌زنند و بی‌خوابی و تلاش مضاعفی در این روزها دارند، در مجموع وظیفه ما و افرادی که تریبون دارند حمایت از این نیروهاست.

همچنین در این دیدار سردار میرفیضی فرمانده انتظامی قم با بیان اینکه در قم به خاطر حضور پر رنگ مردم انقلابی در صحنه وضعیت خوبی داریم گفت: نیروهای انتظامی هم آبرو و هم جان خود را در راه نظام اسلامی فدا می کنند و با اعتقاد در این مسیر ثابت قدم هستند.