به گزارش پایگاه خبری آستان مقدس حضرت معصومه سلام‌الله‌علیها، حسین یکتا در مراسم عزاداری محفل نوجوانان فاطمی حرم مطهر بانوی کرامت که به مناسبت شهادت حضرت معصومه (س) در شبستان امام خمینی (ره) حرم مطهر بانوی کرامت برگزار شد اظهار کرد: امروز نوجوانان به عشق نوجوانان غزه در حرم حضرت معصومه (س) جمع شده‌اند تا با همه نوجوانان آزادی‌خواه و پای‌کار دین خدا بیعت کنند.

 وی با بیان اینکه وقتی امام فرمودند جنگ ما نیاز به سرباز دارد شهید حسین فهمیده‌ها حرکت کردند، گفت: این شوری که با طوفان الاقصی به پا شده که اقیانوس آرام انسان‌ها را به حرکت واداشته است هنوز اول کار است و این روزها که غزه‌ای‌ها قد کشیده‌اند و بعد از ۷۰ سال سیلی محکمی به اسرائیل زده‌اند اگر می‌خواهید اتفاقی را رقم بزنید باید آن کاری که شهید تهرانی مقدم‌ها انجام دادند را انجام دهید و خوب درس بخوانید.

 رئیس جمعیت امام رضایی‌ها با بیان اینکه هرچه علم، سواد و نگاه دانش‌بنیانی ما بیشتر شود تسلط دشمن به ما کمتر می‌شود، افزود: خونی که از فلسطینیان ریخته می‌شود خون‌بهای بیدارشدن مردم دنیا است؛ امروز طوفان به پا شده و هنوز سونامی آن به ساحل دشمن خونخوار نرسیده است.

 وی با بیان اینکه اگر می‌خواهید پرچمتان بالا باشد باید خوب درس بخوانید، ادامه داد: دشمن امروز با تکنولوژی خود به ما می‌نازد؛ بنابراین همان‌طور که مقام معظم رهبری فرمودند امروز نبرد عزم‌ها و اراده‌ها برپاشده و با وجود این که خانه فلسطینیان خراب می‌شود؛ ولی در عزم و اراده‌اش تأثیر نمی‌گذارد.

 یکتا با بیان اینکه مقام معظم رهبری فرمودند نسل شما نسلی است که این مملکت را به اوج می‌رساند، گفت: بچه‌های ما قیام‌کنندگان علیه ظلم و استکبار هستند و اگر امروز می‌بینیم که دشمن روی مخ بچه‌های ما کار می‌کند به‌خاطر این است که می‌خواهد عزم و اراده بچه‌ها را خراب کند.

 وی با بیان اینکه این طوفان مقدمه خبرهای عجیب‌وغریب در عالم است گفت: تا می‌توانید روی تقوا و ایمان خود کار کنید و بدانید که اگر یک رزمنده به جایی رسید به‌خاطر این بود که حواسش به نمازش بود و احترام پدر و مادر خود را نگه می‌داشت.

 رئیس جمعیت امام رضایی‌ها تصریح کرد: نکند خبری در دنیا شود و یمنی‌ها، زینبیون و فاطمیون به خیمه ارباب برسند؛ ولی بچه قمی‌ها جا بمانند؛ بنابراین خوب درس بخوانید و تقوا داشته باشید .

 وی با تأکید بر اینکه امروز نسل سلیمانی‌ها می‌آیند تا پشت دشمن را در منطقه به خاک بمالند، گفت: امشب در شب شهادت حضرت معصومه در حرم مطهر ایشان آمده‌ایم عهد ببندیم که عمر خود را وقف اسلام کنیم و در مدرسه جهاد تبیین کنیم و این صدا و ندا را به بچه‌های غزه برسانیم که هر لحظه لازم باشد وارد عمل می‌شویم.

 یکتا با اشاره به وجوب جهاد تبیین در این زمان گفت: هر کسی یک موبایل دارد می‌تواند یک رسانه شود و حق نداریم وقت خود را پای موبایل و بازی بگذاریم مگر این که صدایی را از ملت مظلوم غزه به یک نفر دیگر برسانیم و برای امام‌زمان خود یار جمع کنیم.