به گزارش پایگاه خبری آستان مقدس حضرت معصومه سلام‌الله‌علیها، آیت‌الله سید محمد سعیدی در دیدار محمد منان رئیسی نماینده جدید مردم قم در مجلس شورای اسلامی که پیش از ظهر امروز در سالن محراب حرم مطهر بانوی کرامت انجام شد، با تبریک بهار طبیعت و بهار معنویت اظهار کرد: انسان باید قدر خود را بداند و حد و توان خود را بشناسد و نسبت به وظایفی که دارد هم معرفت پیدا کند و به آن عمل کند.

 وی با بیان اینکه هر کدام از شما نمایندگان استان قم ویژگی‌هایی دارید که باید این ویژگی‌ها را بدانید و نقاط اشتراک خود را پیدا کنید و در کنار هم حرکت کنید، گفت: ریشه شما در مردم است بنابراین شناخت مردم و کاری که باید برای مردم انجام دهید ضرورت دارد و هیچ‌وقت در چیزی که در چارچوب وظایف شما نیست ورود پیدا نکنید.

 وی با بیان اینکه در مسائل سیاسی به سیاست اسلامی عالم و عامل باشید و اهل سیاست‌بازی نباشید گفت: در اموری که به شما مربوط نیست حتی اگر برخی از شما درخواست کنند اصلاً دخالت نکنید و راحت بگویید این امور به من مربوط نیست؛ زیرا این سنگ بنای بدی است و عواقب خوبی ندارد.

 وی با بیان اینکه اگر از خداوند متعال و اهل‌بیت استمداد بطلبید محال است که به شما کمک نکنند، افزود: سعی کنید وابسته به جناح خاصی نباشید و برای رضای خدا کار کنید و یقیناً خداوند هم شما را یاری خواهد کرد.