به گزارش پایگاه خبری آستان مقدس حضرت معصومه سلام‌الله‌علیها، آیت‌الله سید محمد سعیدی تولیت حرم مطهر بانوی کرامت در پیامی از حضور پرشور مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس و تشییع پیکر مطهر شهدای راه قدس تقدیر و تشکر کرد.

 متن پیام به شرح زیر است؛

 بسم‌الله الرحمن الرحیم

 مردم غیرتمند ایران اسلامی بارها در بزنگاه‌ها با حضور و حمایت خود ثابت کرده‌اند که پای آرمان‌های این انقلاب ایستاده‌اند و حضورشان همواره مایه دلگرمی و قوت قلب رهبر معظم انقلاب و همه خدمتگزاران راستین این نظام اسلامی بوده است.

 امروز نیز یکی دیگر از بزنگاه‌های این انقلاب اسلامی بود که آرمان دفاع از مظلوم و ایستادگی در برابر ظالم که از آرمان‌های اصلی این انقلاب است بعد از ۴۵ سال بار دیگر مورد تأیید و حمایت این مردم قرار گرفت و نشان داد که انقلاب در مسیر درست جمهوریت و اسلامیت در حرکت است و این آرمان اسلامی و انسانی همواره مورد تأیید مردم مسلمان ایران بوده و هست.

 همچنین حضور پرشور مردم در تشییع پیکرهای مطهر شهدای حمله تروریستی به کنسولگری جمهوری اسلامی ایران نیز پیام روشنی را به دشمنان داخلی و خارجی این نظام اسلامی داد که راهی که این شهدا در آن قدم گذاشته و جان خود را فدا کردند همچنان تا آزادی قدس شریف ادامه خواهد داشت و دلاورمردان ایرانی انتقام خون به زمین ریخته شده هم‌رزمانشان را خواهند گرفت.

 اینجانب ضمن تقدیر و تشکر فراوان از همه مردمی که در حال روزه‌داری در راهپیمایی روز قدس و تشییع پیکر مطهر شهید راه آزادی قدس شرکت کردند، از خداوند متعال می‌خواهم به این ملت بزرگ عزت و سربلندی عنایت کند و آنان را در راه تحقق آرمان‌هایشان یاری رساند.

 تولیت آستان مقدس حضرت معصومه سلام‌الله‌علیها و امام‌جمعه قم

 سید محمد سعیدی