به گزارش پایگاه خبری آستان مقدس حضرت معصومه سلام‌الله علیها، همزمان با سالروز ولادت حضرت زینب سلام الله علیها و روز پرستار فاز دوم درمانگاه دارالشفای آستان حضرت معصومه سلام الله علیها با حضور آیت الله سعیدی تولیت این آستان مقدس و معاونان و مدیران حرم مطهر در طبقه فوقانی دارالشفای حضرت معصومه سلام الله علیها افتتاح شد.
مهدی عباسیان مدیر بهداشت و درمان آستان مقدس در گفت‌وگویی اظهار کرد: با توجه به توسعه دارالشفای حضرت معصومه سلام الله علیها کلینیک‌های قلب و عروق، چشم پزشکی، داخلی، اطفال، مغز و اعصاب، بینایی سنجی، پوست و مو و زنان و زایمان به همراه یک اتاق عمل سرپایی در طبقه فوقانی دارالشفای حضرت معصومه سلام الله علیها به زائران و مجاوران بانوی کرامت خدمت رسانی خواهند کرد.
وی با بیان اینکه با همکاری مشترک مدیریت‌های بهداشت و درمان و فنی مهندسی حرم مطهر این پروژه به سرانجام رسیده است، گفت: اجرای این پروژه از یک سال و نیم پیش با انجام مطالعات اولیه، بازدید از کلینیک‌های مشابه و مشاوره با متخصصین درمان و سلامت نیازهای درمانی مجموعه احصاء شد و توسط مدیریت فنی مهندسی حرم مطهر به انجام رسید.
مدیر بهداشت و درمان حرم مطهر حضرت معصومه سلام الله علیها با بیان اینکه در آینده نزدیک بخش تخصصی طب سنتی نیز به این درمانگاه اضافه می شود، افزود: با توجه به توسعه بخش های تخصصی درمانگاه در طبقه منفی یک هم بخش تخصصی دندانپزشکی تکمیل شد و متخصصین فک و صورت، پروتز، دندانپزشکی اطفال و ترمیم و زیبایی در این بخش حضور خواهند داشت.
همچنین علیرضا کاشی زاده مدیر فنی مهندسی حرم مطهر اظهار کرد: با افزایش ۳۰ درصدی ظرفیت درمانگاه تخصصی و فوق تخصصی کریمه اهل بیت سلام الله علیها ۶۰۰ مترمربع به فضای دارالشفای حضرت معصومه سلام الله علیها افزوده شد و در مجموع مساحت دارالشفا به ۲ هزار متر مربع رسید.
گفتنی است در انتهای این مراسم آیت الله سعیدی تولیت آستان مقدس کریمه اهل بیت سلام الله علیها با اهدای گل به پرستاران و کادر درمان دارالشفای حضرت معصومه سلام الله علیه از آنان تقدیر کرد.