به گزارش پایگاه خبری آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها، حجت‌الاسلام زهیر ثباتی در گفت‌وگویی اظهار کرد: در ایام محرم امسال بسیاری از افراد به علت شیوع ویروس کرونا نتوانستند مجالس عزاداری را برپا و نذر خود را ادا کنند و یا نیت کار خیری را داشتند که شرایط انجام آن فراهم نبوده است.

وی اضافه کرد: موکب آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها در ایام نزدیک شدن به اربعین حسینی، با اجرای طرح احیای فرهنگ عاشورا امکانی را فراهم کرده است تا همه افراد با مشارکت در این طرح بتوانند نذورات و کمک‌های خود را به دریای بی کران اربعین حسینی برسانند.

مدیر امور خیرین، هدایا و نذورات آستان مقدس بانوی کرامت گفت: علاقه‌مندان برای مشارکت در برپایی، اطعام، عزاداری، فعالیت‌های فرهنگی و خدماتی موکب آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها می‌توانند کمک‌های مالی خود را به شماره کارت ۶۲۸۰۲۳۱۲۵۵۰۰۵۰۰۰ بنام آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها واریز کنند و یا با شماره‌گیری #۲۵۱*۷۴۱* با استفاده از تلفن همراه واریز خود را انجام دهند.

وی ادامه داد: موکب آستان مقدس بانوی کرامت امسال نیز همانند سال گذشته به صورت محدود و با مشارکت خیرین و مردم در عمود ۱۰۸۰ مسیر پیاده‌روی نجف به کربلا برپا می‌شود و از زائران اربعین میزبانی خواهد کرد.