به گزارش پایگاه خبری آستان مقدس حضرت معصومه سلام الله علیها، خانم خراسانی، استاد حوزه علمیه خواهران در نوبت صبح روز شنبه منش و آیین همسرداری حضرت خدیجه سلام الله علیها را در قالب حلقه معرفتی« ویژگی‌های اخلاقی همسر خوب» برای بانوان زائر حاضر در رواق حضرت خدیجه سلام الله علیها تبیین می کند.

موضوعات بسیج و ارزش‌های ماندگار، شکر نعمت، مهدویت و انتظار، تربیت دینی کودک (با محوریت نقش کرامت نفس در تربیت دینی کودک)، محبت خداوند برترین نوع عبادت، نقش اعتقاد در تبدیل تهدیدها به فرصت ها و جایگاه ازدواج در اسلام از موضوعاتی است که در آستانه فاطمیه در قالب حلقه‌های معرفتی برای بانوان مطرح خواهد شد.

این حلقه های معرفتی به صورت نشست های سلسله وار همه روزه صبح ها از ساعت ۱۰:۳۰و عصرها از ساعت ۱۶:۰۰ در رواق حضرت خدیجه علیهاالسلام به صورت هفتگی در حرم مطهر برگزار می‌شود و بانوان بدون محدودیت سنی می‌توانند در این حلقه ها شرکت کنند.

برگزاری برنامه ختم های ثقلین و ارائه خدمات فرهنگی به بانوان از جمله پاسخگویی به پرسش های شرعی و ارائه خدمات مشاوره از دیگر برنامه‌هایی است که در آستان مقدس بانوی کرامت به صورت روزانه برای بانوان دنبال می‌شود.

لازم به ذکر است، امور فرهنگی خواهران آستان مقدس حضرت معصومه سلام الله علیها از طریق کانال« آستان مهر» به آدرس اینترنتی astanehmehr@ برنامه‌های متنوع فرهنگی را برای بانوان سراسر کشور از طریق پیام رسان ایتا برگزار می‌کند و بانوان با عضویت در این کانال ضمن بهره مندی از برنامه‌های فرهنگی می‌توانند از خدمات فرهنگی ارائه شده در کانال مانند خدمات مشاوره ای و پاسخگویی به پرسش های شرعی نیز استفاده کنند و در برنامه‌های فرهنگی مشارکت داشته باشند.