به گزارش پایگاه خبری آستان مقدس حضرت معصومه سلام الله علیها، اولین همایش ملی غدیریان با حضور آیت الله سید محمد سعیدی تولیت حرم بانوی کرامت ، شعرا، مداحان و اعضای ستاد مردمی غدیر در شبستان نجمه خاتون حرم بانوی کرامت برگزار شد.

بر اساس این گزارش، قرائت قرآن کریم، مداحی مداحان از جمله عباس حیدرزاده، محسن طاهری و علی انسانی، اجرای گروه سرود فطرس، سخنرانی آیت الله سعیدی، حجت‌الاسلام والمسلمین حبیب‌الله فرحزاد و ارائه گزارشی توسط بختیارزاده دبیر ستاد مردمی غدیر از دیگر بخش های این همایش بود.

دبیر ستاد مردمی غدیر طی سخنانی در این همایش گفت: از عید قربان تا عید غدیر همه روزه مراسمات مختلف جشن و اطعام در ۱۱۰ مسجد برگزار خواهد شد.

بختیار زاده افزود: طی توافقی که با شهرداری صورت گرفته است در این ایام هزینه ورودی به تمام شهربازی‌هایی که در بوستان‌ها متعلق به شهرداری است به صورت نیم بها خواهد شد.

وی تاکید کرد: دیدار با پیشکسوتان مبلغ غدیر با همکاری آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها، تکریم این افراد و فرهنگ‌سازی عید غدیر و مواسات و همدلی با خانواده‌های بی‌بضاعت با همکاری خیرین و هیئات مذهبی از دیگر برنامه های ستاد مردمی غدیر است.