به گزارش پایگاه خبری آستان مقدس حضرت معصومه سلام‌الله علیها، محمد حسینی در دیدار با آیت الله سعیدی که ظهر امروز در سالن محراب حرم مطهر بانوی کرامت انجام شد اظهار کرد: سفرهای استانی به واقع نگری دولت در حل مسائل مردم کمک می کند و دولت در سفرهای استانی که با رویکرد اقتصادی انجام می شود، علاوه بر اینکه مشکلات روزمره مردم را تا حدودی حل کرده است، کارگاه های تولیدی هم یکی پس از دیگری بازگشایی و کارهای خوبی انجام شده است.

وی با بیان اینکه در مجموع گزارش‌هایی که از استان ها می‌آید قابل قبول است، گفت: در استان خوزستان که اولین سفر استانی رئیس جمهور بود پروژه عظیم  آب و فاضلاب این استان که به بیش از ۵ میلیون نفر خدمت‌رسانی داشت به اتمام رسید و همدان هم با تمام توان کار می شود تا به نتیجه برسد.

معاون پارلمانی رئیس جمهور با بیان اینکه خشکسالی و کم آبی مشکلات زیادی در کشور ایجاد کرده است، گفت: کشاورزانی که در گذشته زکات پرداخت می کردند امروز محتاج شده اند و باید چاره ای برای خشکسالی و کم آبی در بخش کشاورزی اندیشیده شود.

وی افزود: رئیس جمهور یک عزم و اراده خستگی ناپذیر دارد و خود و اعضای دولت شب و روز و روزهای تعطیل کار می کنند تا بتوانند مشکلات مردم را رفع کنند.