به گزارش پایگاه خبری آستان مقدس حضرت معصومه سلام‌الله علیها، حجت الاسلام مهدی حسین زاده در گفت و گویی از اجرای طرح هادیان کریمه در ماه مبارک رمضان خبر داد و اظهار کرد: در طول ماه مبارک رمضان هر روز ۵۰ مبلغ افتخاری اداره امور خانواده حرم مطهر در دو شیفت قبل از افطار از ساعت ۱۶ تا ۱۹ و بعد از افطار از ساعت ۲۰ تا ۲۴ در ورودی‌های حرم مطهر و داخل صحن ها به زائران خدمت رسانی می کنند.

وی افزود: با توجه به اینکه در شب های قدر زائران تا سحر در حرم مطهر بانوی کرامت حضور دارند در این شب ها حضور هادیان کریمه نیز تا سحر ادامه داشت و پاسخگوی سؤالات و شبهات زائران بودند.

مسئول واحد خانواده حرم مطهر بانوی کرامت با اشاره به بازخورد خوب این طرح در میان مردم، اظهار کرد: طلاب در قالب این طرح با تبلیغ چهره به چهره به ترویج سبک زندگی اسلامی و پاسخگویی به مسائل شرعی و اعتقادی می پردازند که مورد استقبال زائران به ویژه نسل جوان قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه راهنمایی هادیان کریمه با نگاه انتظاماتی متفاوت است، گفت: در برخی موارد چند ساعت برای حل مشکلات و شبهات یک نفر یا یک زوج جوان وقت صرف می شود و بازخوردها نشان می دهد که هم مراجعه کنندگان و هم خود مبلغان از این طرح رضایت داشتند.

حسین زاده با اشاره به استقبال زائران از طرح هادیان کریمه گفت: این طرح بعد از ماه مبارک رمضان هم در روزهای سه شنبه، پنج شنبه و جمعه و ایام مناسبتی ادامه خواهد داشت.